Cytat Dnia


W życiu chodzi o to,by być trochę niemożliwym.


 
Księga gości

Witamy w Spisie Snów!

[ Wpisz się ]

Nazwa Wpis
Fin 
Sniło mi się strasznie dużo startego sera cale masy. Co to może oznaczać?
wysłany przez: 12.02.2013, 18:21

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Enzzy  (Daleko)
 Dziwny sen
Miałem dziwny sen że zawszę gonił mnie taki czarny wielki wilk mógł tak wysoko skakać i ja też mogłem skakać po budynkach i zawsze chciał mnie zabić . CO TO MOZE ZNACZYC??
wysłany przez: 12.02.2013, 17:58

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Flora 
 Wieża
Szłam gdzieś, z towarzyszącą mi osobą, której wyglądu nie pamiętam. Wiem, że to był chłopak ok. dwudziestu-dwudziestu kilku lat, mam wrażenie, że o ciemnej karnacji. Nie mam również pojęcia czy był on kimś kogo kiedykolwiek widziałam, czy tylko wytworem wyobraźni.

Zobaczyłam ścieżkę prowadzącą na wiejskie, "polskie" pole. Na tym polu stała wysoka, szara, kamienna wieża z licznymi okienkami i prowadzącymi do tej wieży schodkami. Weszliśmy.
W środku były piętra, na każdym kilka drzwi, co najmniej 4, lecz nie pamiętam czy dokładnie tyle.

Wchodząc do wieży wiedziało się, że każda osoba musi wybrać "swoje" drzwi, i tylko nimi będzie w stanie wyjść z wieży.
Na drzwiach kolegi były kolorowe, jakby etniczne wzory. W środku mieszkanie i "scenka" z przemocą domową. Ojciec bił matkę i małego synka. Miało się wrażenie, że to rodzina tego chłopaka, a on jest tym małym chłopcem. Chyba również mieli ciemniejszą skórę. Coś jak latynoską, hinduską, ale nie wykluczam, że byli czarnoskórzy. Chciałam pomóc tej rodzinie, ale nie byłam w stanie się ruszyć, bo bałam się, że ojciec zacznie atakować mnie.

Znalazłam swoje drzwi. Były na nich poprzyklejane lub wymalowane pawie pióra. W środku również mieszkanie. Od korytarza po obu stronach można było wejść do 2 pokojów. Były dziwnie oświetlone, jakby czerwono lub purpurowo lub niebiesko, fioletowo. Coś w ten deseń. W jednym było kilka osób, chyba żadnej nie znałam. Na pewno widziałam jakąś kobietę. Nisko nad podłogą unosiła się jakby mgła, a osoby ustawione w okręgu wyglądały jakby uprawiały jakąś magię.

Nie wiem co było dalej, pamiętam jednak, że oboje wyszliśmy z wieży.

To był chyba jeden z dziwniejszych snów jaki mi się przydarzył i zastanawiam się co znaczy. (: Może ktoś się zna.
wysłany przez: 12.02.2013, 01:32

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Monika  (Suwałki)
 Śmierć blskich
Byłam na całonocnym melanżu z częścią mojej klasy . był tam mnn. Krzysiek , Daniel ,Marcin i jeszcze więcej osób, były narkotyki i alkohol . obudziłam się z rana i poszłam do Marcina,był zdołowany i patrzył na swoją rękę miał tam wycięte czymś ostrym literkę 'K' (pierszą literę imienia Krzyśka' ja się spytałam ''dlaczego''a on powiedział że krzysiek nie żyje,wykrwawił się. wzięłam pierwsze lepsze co ostre do ręki i też sobie wycięłam jego imię . Przytulłam się do mrcina zaczęliśmy beczeć jak dzieci . i terz najdziwniejsze.pojawiłam się nagle w domu i dalej beczałam takmocno że nie mogłam wytłumaczyć mamie
o co chodzi . wię napisałam jej na kartce jeszcze bardziej krzycząc z rospaczy '' dwóch kolegów z klasy nie żyje '' napisałam krzysiek i daniel a ona dopisała filip (ten kolega co wspominałam o nim też z mojej klasy ..)
Co sie dzieje naprawdę boję się tego snu ..pomocy !
wysłany przez: 11.02.2013, 08:56

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
gothka 
 zatrzymanie
Śniło mi się, że od tak zatrzymała mnie policja. Zakuli mi ręce w kajdanki i zamkneli w izolatce. Co taki sen oznacza? Nie mam nikogo w rodzinie kto jest w policji, nie mam problemów z policją więc o co chodzi ?
wysłany przez: 10.02.2013, 20:56

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
monika  (grojec)
 czarne psy
mialam taki sen sinly mi sie dwa czarne psy kture mnie gonily niewim coto znaczy
wysłany przez: 10.02.2013, 16:10

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Bacha 
 wiszące postacie
Miałam dzisiaj bardzo dziwny sen i chciałabym dowiedzieć się co to oznacza. śniło mi się (chociaż to było takie realne że wydaje mi się że to się wydarzyło naprawdę) że mój kolega i koleżanka dosłownie wiszą nademną. i chciałam z nimi porozmawiać ale oni się tylko patrzyli na mnie z góry i się nie odzywali. śniło mi się to dwa razy i za każdym razem się budziłam. kiedyś też mi się śniło coś podobnego tylko że to jakaś zjawa nademną wisiała. i tak się wystraszyłam że resztę nocy spędziłam pod pościelą :o . proszę o pomoc z interpretacją tego snu :)
wysłany przez: 10.02.2013, 15:49

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Emi  (Ostrołęka)
 słupy elektryczne
Dziwny sen dziś miałam, śnił mi się las słupów elektrycznych (bardzo wiele w niedużej odległości, krzyżujące się druty). Czy ktoś wie co to znaczy, już kilka razy w życiu coś takiego mi się śniło. I jeszcze w tym śnie podsłuchiwałam czyjąś rozmowę.
wysłany przez: 10.02.2013, 12:40

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
dfsgfsgdf  (Kamienna Góra)
 przeszłość
śniło mi się dosłownie całe życie, CAŁE. i to było tak, że normalnie taka mała ja biegłam i ja po prostu w swojej teraźniejszej osobie przy tym byłam, widziałam to i mogłam nawet małą siebie dotknąć, ale nikt mnie nie widział i nie czuł. jakbym była duchem. i po prostu każdy mój dzień po kolei widziałam. jak miałam przedstawienie, jak mnie uczyli chodzić itp..
wysłany przez: 09.02.2013, 12:34

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
ktoś tam 
 podróż
śni mi się, że jadę samochodem w strone wsi trzciniec, a potem zauważam, że w samochodzie jestem sama i szybko przesiadam się na miejsce kierowcy! wtedy się zawsze budze. sniło mi się to 4 razy

wysłany przez: 09.02.2013, 10:37

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
ktoś 
 Sen
Co to znaczy jak się kogoś przytula we śnie?
wysłany przez: 08.02.2013, 14:21

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Kasia  (Świdnica)
 sny
Śniło mi że jestem w jakiejś fortecy w nocy tuż przed wielką bitwą. Nagle wprowadzili przez wielką bramę jednorożca ze skrzydłami(który umiał mówić) i kazali mi go dosiąść. Umiem jeździć konno więc nie marudziłam. Wtedy usłyszałam róg bojowy, ja i część wojska(elfy,krasnoludy,ludzie)wylecieli (i wybiegli)z fortecy, a przed naszymi oczami(w nocy)ukazały się chordy jakby orków, goblinów i trollów. W końcu zaczęła się walka, ja i inni którzy latali zaczęli strzelać z łuków a jednorożce ze swoich rogów. Po chwili z za gór wyleciał jakby smok i zniszczył część naszych oddziałów. Ja ze swoim pegazem skonfrontowaliśmy się z potworem. Wygrałam, ale mój wierzchowiec dostał ogonem i zemdlał(ja też byłam osłabiona) spadliśmy na ziemię i wtedy się obudziłam. Nie mam pojęcia co to znaczy, więc proszę o szybkie wyjaśnienie.
wysłany przez: 07.02.2013, 11:26

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Beata 
 Oczy
Raz na jakis czas śnią mi się sny o różnej fabule, jednak wspólnym motywem jest to że nie mogę w nich otworzyć oczu, zazwyczaj mam delikatnie je uchylone żeby widzieć cokolwiek jednak nie mogę tego zrobić w pełni choć próbuje.ohh jemine
wysłany przez: 07.02.2013, 09:15

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
tajemnicza 
mam szwagierkę która jest w ciąży i niedługo ma urodzić,nie dawno miałam bardzo dziwny sen że szwagierka leżała już w bólach i miała rodzić ,gdy już urodziła okazało się że dziecko jest martwe , co to znaczy? trochę się boję że coś może się jej coś stać lub dziecku.
wysłany przez: 06.02.2013, 22:17

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Gosia  (Tczew)
Email an Gosia
 Pogrzeby
Dwa dni temu śniły mi się dwa pogrzeby tak jakby... Najpierw stałam przy trumnie, w której leżał Jezus,a obok Jego trumny stała jego dusza, oczy świeciły Mu się jak diabłowi ;( , potem stałam przy trumnie mojego wujka, którego dusza także stała przy jego trumnie,widziałam ze miał ubrane brązowe spodnie struksy oraz brązową kurtkę zimową z logo bieronki, to troche śmieszne ale naprawde. Po odejsciu od trumny wujka moja siostra zapytala sie mnie "co ty tak ryczysz za tym wujkiem?" Odpowiedzialam jej krzyczac i placzac "bo ja ku**a potrafilam isc na pogrzeb babki, dziadka i Jasia i potrafie isc do nich na cmentarz a wy ku**a nie potraficicie isc do nikogo", pamietam ze siedziala przy stoliku razem z moja zyjaca babcia, potem wzial mnie pod pache jakis chlopak i wyszlam z nim przez otwarte okno. Po drodze do tego okna spotkalam kolege ktorego w rzeczywistosci znam ze szkoly sredniej ale nie zapamietalam tego co do mnie powiedzial w snie. Na drugi dzien snil mi sie mój narzeczony w trumnie ale zadnych szczegolów nie pamietam, tylko tyle ze czulam jak histerycznie placze, na co sie obudzilam... ;(

Znalazlam na senniku sny tj.: Jezus, pogrzeb, duch,duchowny, otwarte okno, rodzina,trumna ale to nie daje mi pelnej odpowiedzi. Bardzo prosze o interpretacje tego snu na moja poczte. Marwia mnie one ;( Dziekuje !
wysłany przez: 04.02.2013, 19:25

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Tatiana  (Opole)
 Strach i paraliż
Śniło mi się, że mieszkam z mamą w ogromnym domu. Pamiętam, że ściany były białe. Czegoś się bałam, nie potrafiłam zdefiniować czego dopóki nie zobaczyłam wysokiego, barczystego chłopaka w drzwiach domu i jego kolegi. Pobiegłam i z hukiem je zatrzasnęłam.Pobiegłam na górę do pokoju małego chłopca, który z nami mieszkał. Przyszła moja mama, a po chwili dołączył do nas mały chłopiec. Powiedział, że mamy gości i nagle usłyszałam kroki na schodach. Bardzo się przestraszyłam. W jednej chwili do pokoju wszedł ten sam chłopak, przed którym zatrzasnęłam drzwi. Serce zaczęło mi walić jak oszalałe, oddech przyśpieszył, prawie płakałam i prosiłam go żeby nic mi nie robił. Ten złapał mnie za dłonie i uśmiechał się zadziornie. Byłam roztrzęsiona. Nie chciałam na na niego patrzeć, ale wiem, że on cały czas mnie obserwował. Podniósł prawą dłoń, powiedział żebym wsłuchała się w swój oddech i przyłożył mi rękę do piersi, żeby wyczuć bicie mojego serca. W końcu się obudziłam, zlana potem. W śnie przez cały czas czułam się jak w klatce. Potwornie się bałam.
wysłany przez: 01.02.2013, 14:43

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
sny  (kwidzyn)
 koszmar
sniło mi sie ze w mieszkaniu w którym kiedyś mieszkałam z mamą znalazłam jej poćwiartowane czesci ciała ,to był okropny widok w ,mieszkaniu panował okropny bałagan,zaraz potem poszłam do znajomych a oni siedzieli w kupie z kotami a jedna z kotek sie okociła i zuciła sie na mnie,poczym poszlam do sklepu zrobić zakupy w tym czsie wiał straszny wiatr aż sie drzewa uginały, co mogło by to oznaczać?
wysłany przez: 31.01.2013, 12:21

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
anytsuj11  (Gdańsk)
 Sny o byłym
Przynajmniej raz w tygodniu śni mi się mój były partner, z którym byłam 2,5 roku temu przez ok. miesiąc. Dziś śniło mi się, że spotkałam go na mieście, przeszłam obok, choć czułam, że chciałabym z nim porozmawiać i powiedzieć mu, że chyba nadal coś do niego czuję. Zauważyłam, że On idzie za mną w stronę mojego mieszkania. Trochę się zdziwiłam, ale pomyślałam, że zaczekam na niego. Stanęłam, i po chwili on był już przy mnie. Trzymał w ręku kartkę, okazało się, że to dyplom, zaczęliśmy rozmawiać. Nie pamiętam dokładnie jak doszliśmy do tego etapu rozmowy, ale w końcu usłyszałam, to na co tak długo czekałam. Powiedział, że nie jest szczęśliwy ze swoją dziewczyną, ja też nie byłam szczęśliwa ze swoim chłopakiem. Nagle stało się to czego od dawna tak pragnęłam, pocałował mnie, znów poczułam się szczęśliwa, wydawało się, że tylko na to czekałam. Poczułam, że nadal go kocham, że to On jest miłością mojego życia. Powiedział, że rozstanie się ze swoją dziewczyną. Ucieszyłam się, nawet nie było mi jej szkoda. Całowaliśmy się dalej, i robiło się coraz bardziej gorąco między nami. Niestety zostałam obudzona, ale po kilku minutach znów zasnęłam, trochę zła, że przerwano mi w tym momencie ten sen, jednak śniłam go dalej. Czułam lekki niedosyt, ale wiedziałam, że On będzie ze mną. jednak po jakimś czasie zaczęłam mieć wątpliwości czy On na pewno skończy wszystko ze swoją dziewczyną. Ona w jakiś sposób się dowiedziała, nie wiem jak, może to On jej powiedział, a może nas widziała. Zaczęła mnie śledzić, napastować mnie, próbowałam, jakoś jej unikać, jednak Ona zawsze mnie znajdowała. Znów za mną szła, byłam już blisko swojego mieszkania, weszłam do windy, myślałam, że Ona tego nie zrobi, ale też weszła. Nic nie mówiła, tylko wyciągnęła rękę, i wypościła z niej jakiegoś owada, który użądlił mnie w gardło. Zaczęłam mieć duszność, ciężko mi się oddychało. Szybko poszłam do mieszkania, i wiedziałam, że jak najszybciej musiałam dostać się do szpitala, chciałam tylko wziąć piżamę. Wyciągnęłam najładniejszą jaką miałam, i na niej było imię tej dziewczyny, moja współlokatorka zapytała się czemu na tej piżamie nie mam mojego imienia, skąd ją mam.Odpowiedziałam, że dostałam ją od mojego dobrego kolegi, choć tak naprawdę to było od Niego, i nadal nie mogąc złapać oddechu zaczęłam się zastanawiać dlaczego dał mi jej piżamę. Potem się obudziłam. Zawsze jak budzę się z tego typu snów ogarnia mnie straszna tęsknota za Nim.
wysłany przez: 26.01.2013, 13:02

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
doma  (Milton Kenes)
 Kwas
Snilo mi sie ze bylam gdzies na jakims targu chociaz nigy tam nie bywam i zaczal padac deszcz nie zwracalam na to wiekszej uwagi ale zbaczlam ze wszscy stoja po rogach z parasolkami cale cialo mnie bardzo bolalao bylam jedyna osoba ktora ktora szla w deszczu popatrzlam na moj telefon i caly jakby hmmm topil sie spojrzalam na moje rece i zobaczylam slady kropli i powypalane w nichnslady i twarz rowniez mialam wypalana wiec pobieglam do kobiety a ona mnie ostlonila parasolka jednak kawalki kwasu nadal mnie dosiegal proboalam sie przesunac i caly kas z dachu spadlna moja twarz i w moje usta.... chcociac to byl sen byl on bardzo realistyczny .... nie wiem co on oznacza.... pozniej en sie przemienil w sen z chlopakiem z kktorm jestem chodizlismy nazakupach a ja milam poparzona twarz ..... i jakis policjant sie do nas dolaczyl
wysłany przez: 26.01.2013, 09:53

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Kacper  (Bruksela)
Witam, snilo mi sie ze .. mialem klotnie z ojcem a pozniej snil mi sie jego brat z ktorym od dluzszego czasu nie utrzymuje kontaktu i byl caly siny, martwie sie o niego o dluzszego czasu, nikt nie wie co sie z nim dzieje:/
wysłany przez: 25.01.2013, 23:27

Komentarze (0)

 <<   Start  
 <   poprzednia  
 >   następna  
 >>   Ostatni  


STRONA 8 z 117

Wpisz się
Nazwa:*
Email:*  
Miasto::
Temat:  
Twój wpis:*Autopodgląd

Wyrównanie:
Strona WWW:
Sprawdź ten adres www:  Aktualna ocena (średni): -9.253.681,34
Komunikatory: MSN/GG:
Wstaw kod
 
* = wymagane
podgląd
Nazwa (------)  
wysłany przez: ------


ArtgBook 1.0 b3 by MamboArt.de Polish version: APW Zwiastun - Joomla Demo PL

Imieniny


7 Maja 2016
Sobota
Imieniny obchodzą:
Benedykt, Bogumir,
Domicela, Flawia,
Florian, Gizela,
Gustawa, Ludmiła,
Ludomiła, Sawa,
Wincenta
Do końca roku zostało 239 dni.Fazy Księżyca: "Trzecia kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Trzecia kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.