Cytat Dnia


..Twoje palce niebo nachylają do mych rąk.
Warto przeczytać


OLIMPIA 


11 Kwietnia 


Olgierd 


MATYLDA 


12 Marca 


 
Księga gości

Witamy w Spisie Snów!

[ Wpisz się ]

Nazwa Wpis
Ewa   (wolsztyn)

[ Homepage ]
 sen
Pracuje w jakieś fabryce wiem ze w suficie jest pełno myszy proszę żeby nie polewali woda ale to robią spadaja! Jest ich dużo boje się uciekam czuje jak na mnie lecą mam skaleczenia przerażona udaje mi się uciec biegnę wpadam do kościoła siadam żegnam się niby się modlę po chwili wychodzę spotykam syna każe mu dzwonić po babcie żeby po mnie przjechała co myślę że zostawiłam tam telefon gdy już przyjeżdża jest ubrana dziwnie sexowna bluzka nimi to do niej nie pasuje po ten okazuje się ze mam tel . . Budzę się , myszy jak uciekam śnią mi się bo jakiś czas tylko jakby scena się zmienia smile
wysłany przez: 04.01.2015, 02:51  |  Sprawdź adres strony WWW: 10 otrzymane punkty

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Wojtaszek124 
Śniło mi się dzisiaj że osoba z rodziny która nie żyje i jest pochowana na pobliskim cmenatrzu siedziała na ławce w parku ja nagle poczułem nagły głud krwi chciałem podejść do niej i ugryść ją w szyje ale kiedy podszedłem do nie to ona chwiciła mnie za dłońi po chwili miałem na niej jakiśeś pęcherze które zacczeły same z siebie pękać rozrywając mi skure do mięsa po czasie zorientowałem sięże otoczenie dokoła mnie się zmienia jest to mroczny cmętatarz patrząc na brudne i przerdezwiałe tabliczki dostrzegłem nazwisko mojej rodziny upadłem na groób i poczułem że coś złapało mnie za rękle i wciąga mnie do śerodka na \"dole\" zobaczyłem lustro przejrzałem się w nim i na mojej twarzy były widać jawne wklęsłości na policzkach i zmarszczki dosłownie jak u wampira popatrzyłem jeszcze raz i zobaczyłem że moje oczy są jasno czerwone odróciłem sięi zobaczyłem wszystkich moich zmarłych przodków i obudziłem się chciał bym dowiedzieć siępilnie co to mogło znaczyć
wysłany przez: 31.12.2014, 00:21

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
ewa 
 dziwny sen
Śniło mi się, że postrzelono poznanego wcześniej przeze mnie rudego chłopaka. Chłopak mimo postrzelenia nie umarł i cały sen zastanawiałam się kiedy umrze. W pewnym momencie znaleźliśmy się w domu mojej babci już nieżyjącej, pamiętam ją krzątającą się w kuchni i moich rodziców w pokoju. Pamietam też schody na strych po których zamierzałam wyjść i porozmawiać z rudym chłopkiem. Obudziłam się w lekkim strachu (zawsze budzę się w strachu kiedy śni mi się dom mojej zmarłej babci) co to może oznaczać?
wysłany przez: 29.12.2014, 09:32

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
sen  (poznan)
 co to znaczy
snlo mi sie ze poznalem kobiete i wsczystko miedzy nami bylo dobrze gdy nagle wsrod wielu ludzi ta kobieta postanowila odejs
wysłany przez: 23.11.2014, 10:09

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
kk 
 czarny szczur złapany zabity wyrzucony przez okno
w moim starym domu w ktorym kiedys mieszkałam widziałam czarnego ładnego biegającego w wersalce raczej hodowlanego czarnego szczura o lśniącej sierści.oczywiscie szczury budzą we mnie odrazę nawet we śnie więc go próbowałam złapać długo się wymykał ale w końcu go jakos łopata zabilam i z odraza wyrzuciłam przez okno z brudnymi firankami patrząc z odrazą jak szczur spada w dół. co to oznacza? aha i obok okna wiadomo widziałam brudną żólta scianę czy to tez cos oznacza?

wyjustuj

wyjustuj


wysłany przez: 19.11.2014, 12:07

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Sen o placzacej dziewczynie.  (Rzeszos)
 placzaca dziewczyna w komnacie.
Witam.Snilo mi sie,ze siedzialem w opuszczonym budynku/palac,komnata? Przez otwarte dzwi zawolalem mloda dziewczyne.Rozmawiajac ze mna plakala a lzy zalewaly komnate.W dodatku dziewczyna ta zamienial sie w dziecko.Co moze oznaczac taki sen?
wysłany przez: 19.10.2014, 23:28

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Justin 
Śniło mi się, że jakieś niewidzialne demony łapały mnie i rzucaly po ulicy, a na końcu zobaczyłam diabła, który śmiał się i nie pamiętam czy coś mówił, ale cały czas słyszałam krzyk, który obudzil mnie o godzine 3 w nocy. Widziałam jego twarz, pełną czerwieni i nienawisć.. Co to może znaczyć..?
wysłany przez: 16.10.2014, 17:06

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
avokingeR  (Bielsko-Biała)
 Nie rozumiem swoich snów
Ostatnio śnią mi się dziwne sny.. mam jakby kontrole nad swoimi czynami, ale nie do końca mogę kontrolować tego co się wydarzy..śnią mi się sny, które mają tą samą fabułę, ale inny scenariusz.. Pierwszy sen wygląda tak, że idąc gdzieś spotykam się ze starymi przyjaciółmi, z którymi nie mam już kontaktu..idę powoli po czym tracę siłę w nogach w rękach, nie mogę oddychać, ciągnę się po ziemi niczym zombi, nikt mi nie pomaga wstać..ale nie narzekam na dolegliwości..Drugi sen podobny tylko, że stoimy na jakimś urwisku Ci przyjaciele chcą się mnie pozbyć z towarzystwa po czym upadam dostaję jakiegoś ataku i tracę kontrolę nad własnym ciałem(umieram)Trzeci sen: Coś mi podpowiada, żebym zbudowała schron i schroniła swoich przyjaciół, rodzinę.. czuje, że pogoda się zmienia, robi się ciemno zaczyna padać deszcz, słyszę tylko szum kropel uderzających o liście, wszyscy zaczynają uciekać, próbuje ich uspokoić i sprowadzić do schronu, ale nagle tracę kontrole nad ciałem, czuje nie pokój i wtedy ten wybuch, robi się głucho, widzę narastającą biel, czuje ciepło i umieram.. od kiedy mam te sny, boję się burzy i hałasu, a budząc się przeżywam to cały dzień.
wysłany przez: 15.10.2014, 22:53

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Tida1  (Internet)
 Re:
Witam, ewidentnie sen Twój odzwierciedla Twoje myśli. Pomimo sprzeczki nadal o niej myślisz i chcesz się pogodzić
wysłany przez: 12.10.2014, 22:03

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Papas 
 Sen o dziewczynie
Witam. Śniło mi się dzisiaj że przytuliłem się i całowałem się z pewną dziewczyną która podoba mi się ale ostatnio się z nią pokłóciłem. Co może oznaczać ten sen?
wysłany przez: 10.10.2014, 19:22

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Tida1 
 RE: Helenka
Helenko! Twój sen to ewidentna przestroga, powinnaś uważać na rady znajomych. Bardziej kieruj się swoim sumieniem.
wysłany przez: 07.10.2014, 12:07

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Helenka 
 sen o sadającym samochodzie
Witam ostatnio śniły mi się dwa sny które bardzo mnie martwią. Jechałam z jakimś znajomym samochodem w po deszczu , droga śliska.Pasażer mówi żebym skręciła było błotnisto,wiedziałam,że to nierozsądne mimo to pojechałam.Zobaczyłam,że to stromy stok samochód się ślizga,stacza i ,że go nie opanuje wtedy wyskoczyłam i stałam patrzyłam.Ześliznął się po zboczu do rzeki i popłynął. Nie bałam się. Zmartwiłam się ,że trudniej będzie bez auta.
wysłany przez: 06.10.2014, 08:31  |  Sprawdź adres strony WWW: 10 otrzymane punkty

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
michaszka  (mińsk)
 dłonie
w moim śnie jak zwykle było wiele znaków, ale najbardziej zaniepokoił mnie sztuczny kanał pełen brudnej wody i to, że obciełam młodemu mężczyźnie dłonie. on nie miał do mnie o to pretensji wręcz przeciwnie, twierdził, że dzięki temu wyleczyłam go ze śmirtelnej choroby, ciągle mam przed oczami te jego dłonie
wysłany przez: 27.09.2014, 21:27

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Tida1 
 Odpowiedź: ollla (gdańsk)
Witaj,
według mnie diabeł zapowiada doznanie pokusy a pies radość co potwierdza pierwszą część snu. Otrzymasz coś na co masz dużą ochotę.
Pozdrawiam
wysłany przez: 12.09.2014, 22:50

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
kosior123  (jelonka)
 dizbeł
mieszkam w bloku ,śniłam ,że uciekłam z psem i z "partnerem" na samą górę i w strachu oczekiwaliśmy na przyjście diabła ,pies był wystraszony i bardzo niespokojny ,zobaczyłam ,że nasz blok jest nabity na ogon diabła ,tymczasem on chyba spał ,nie mieliśmy wyjścia ,czekaliśmy
wysłany przez: 12.09.2014, 21:42

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Tida1 
 Odpowiedz
Witaj!
Wg naszego sennika zawsze gdy śni Się śmierć oznacza to długie życie dla osoby śniącej. Uważam że nie należy się martwić. Pozdrawiam
wysłany przez: 10.09.2014, 21:12

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Śmierć.  (Cielcza.)
 Sen.
Śniło mi się. Że byli dwoje ludzi. Pani i Pan. I ta pani była w szpitalu była chora i była podłączona do różnych urządzeń. I ona sama się odłączyła co to może oznaczać.
wysłany przez: 10.09.2014, 13:48

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Tida1  (Gwiazdy)
 Odpowiedź: ollla (gdańsk)
Witaj!
Wg mnie sen twój oznacza, że nie do końca jesteś jeszcze gotowa na ślub? nie jesteś tego pewna?
wysłany przez: 02.09.2014, 21:37

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
ollla  (gdańsk)
Snilo mi sie, że mój chlopak (4 lata, wieczorem rozmawialismy o slubie)okazał się gejem i z bólem serca sie rozstalismy, było mu również cięzko…ohh jemine
wysłany przez: 27.08.2014, 08:29

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
emmm 
Witam. Ostatnio miałam straszny koszmar. Śniło mi się że wysiadłam z autobusu i poszłam do domu. Niestety mojej rodziny nie było a nikt ze znajomych mnie nie pamiętał. Rozpaczliwie szukałam kogoś kto mnie pamięta ape nie znalazłam.
wysłany przez: 07.06.2014, 09:26

Komentarze (0)

 <<   Start  
 <   poprzednia  
 >   następna  
 >>   Ostatni  


STRONA 3 z 117

Wpisz się
Nazwa:*
Email:*  
Miasto::
Temat:  
Twój wpis:*Autopodgląd

Wyrównanie:
Strona WWW:
Sprawdź ten adres www:  Aktualna ocena (średni): -9.159.735,29
Komunikatory: MSN/GG:
Wstaw kod
 
* = wymagane
podgląd
Nazwa (------)  
wysłany przez: ------


ArtgBook 1.0 b3 by MamboArt.de Polish version: APW Zwiastun - Joomla Demo PL

Imieniny


30 Marca 2017
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Amelia, Aniela,
Częstobor, Jan,
Kwiryna, Kwiryn
Do końca roku zostało 277 dni.Fazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.