Cytat Dnia


Musicie być mocni mocą miłości, która jest potężniejsza niź śmierć...


 
Księga gości

Witamy w Spisie Snów!

[ Wpisz się ]

Nazwa Wpis
Dominika  (Gdańsk)
 Mariuchna
Śniło mi się ze znalazłam marichuane i ją ciągnełam przez nos i odlatywałam co to znaczy ?
wysłany przez: 05.08.2013, 11:08  |  Sprawdź adres strony WWW: 10 otrzymane punkty

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Rudzik 
 przeklęty sen.
Dziś w nocy śniło mi się coś dziwnego.. nie pamiętam dokładnie początku snu.. ale najwięcej pamiętam od momentu gdy w moim domu był jakiś zjazd rodzinny, wszyscy byli radośni (to się w mojej rodzinie nigdy nie zdarza) potem wyszliśmy na osiedle.. i napisali mi jakąś datę na plecach.. coś gadali rodem z innego języka.. ja musiałam jakieś zielsko przełknąć... i sie zaczęło.. to było jak eksperyment gdzie sprawdzali jak przejąć kontrolę nad ludzkim ciałem.. nie mogłam nic robić co chciałam.. śmiałam się bez powodu i nie miałam władzy w nogach i rękach.. pamiętam też że upadłam na ziemię i jechało jakieś auto.. i to od mojej silnej woli zależało, czy sie przeczołgam do chodnika, czy mnie przejedzie.. udało się.. a potem w nocy.. coś mnie nawiedziło.. jakiś demon czy coś.. obudziłam się cała wystraszona .. ktoś wie co to może oznaczać? nawet nie wiem jak mogę szukać w senniku wytłumaczenia.
wysłany przez: 03.08.2013, 14:14

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Kamyk5  (Oleszno)
Email an Kamyk5
 Śmierć mojej mamy
Śniło mi się, że mam chłopaka. Razem z moją mamą poszłyśmy na urodziny jego mamy, gdzie było pełno jej znajomych. Mój wyśniony chłopak mieszkał w jakimś dziwnym domu. Przyjęcie odbywało się na tarasie, a obok niego była jakaś dziwna woda, jakby morze, basen ... Od razu po przyjściu przywitałam się ze wszystkimi i poszłam do mojego chłopaka. Nie widziałam dokładnie jego twarzy. Kiedy weszłam do jego pokoju grał on z jakimś swoim kolegą więc nie chciałąm im przeszkadzać- i wyszłam. Zaczęłam bawic się z jakimś dzieckiem i obserwowałąm co robi moja mama. Siedziała ona na jakiejś desce z nogami w wodzie. Do wody weszły jakieś chłopaki które sie tam kąpały i nawzajem topiły. Podeszłam do mamy i powiedziałam, żeby wyszła z wody .Ona powiedziała że chce się kąpać. Weszła całą do wody, a wtedy podszedł jakiś chłopak i zaczął ją topić. Byłam przerażona więc wskoczyłam do wody i chciałam jej pomóc. Wynurzyłam ją, wyczerpując przy tym wszystkie moje siły. Spojrzałam na chłopaka, który przed chwilą usiłował ją zabić. Miał w swojej twarzy pełno agresji. Zaczął ją topić jeszcze raz a moja mama krzyczała. Chciałam jej pomóc ale nie maiłam już siły. po chwili wszyscy znikli i widziałam tylko moją mamę która się wynurza. Byłą blada. Nagle ktoś jeszcze z gości przyjęcia wskoczył do wody i nas stamtąd wyciągnął. Okazało się że moja mama nie żyje. Przerażona spojrzałąm na wszystkich. W drzwiach domu stał mój chłopak.Ja popłakałam się i pobiegłam przed siebie Nikt za mną nie biegł .. (Obudziłam się wtedy. Była już 2 w nocy. Poleżałam trochę, i ponownie zasnęłam) Znów przyśniło mi się, że moja mama już nie żyje a ja ciągle płakałam.. Zawsze jak ktoś do mnie przychodził, nie chciałam z nim rozmawiać i zaczynałam ryczeć. Pewnego razu moja mama tak jakby przy mnie stała. Rozmawiałam z nią o całym zdarzeniu a ona powiedziała, że jest w niebie i może ze mną rozmawiać kiedy tylko będę chciała. pogrub
wysłany przez: 31.07.2013, 13:19

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Gabi  (zgierz)
 MSN: 34740492
 dziwny sen
Spałam z moją przyjaciółką w jakimś obcym mieszkaniu. Jego właścicielka dała nam wolną chatę ale nie wiem kim była. Pokłóciłyśmy się tam strasznie i pobiłyśmy nie wiem o co. Potem poszłyśmy do domu (znaczy każda do swojego) i ona mnie przepraszała na fejsie ale byłam na nią tak zła, że nie chciałam gadać i wyszłam z domu. Za mną poszła moja kotka. Jak doszłam do stadionu w naszym mieście jakiś kilometr od mojego domu to chciałam zostawić kicię, bo jak doszła tak daleko i może wrócić tą samą drogą a ja się spieszyłam (chociaż nie wiem dokąd) ale jak jej powiedziałam, żeby wracała do domu to miauczała (ona jest jeszcze malutka, nie wiem czy to ma znaczenie jakieś)no to stwierdziłam, że jednak nie trafi do domu więc wzięłam ją na ręce i z nią szłam. Doszłam do takiej ulicy mojego miasta gdzie jest pełno takich zaniedbanych domów wielorodzinnych. Zapukałam i otworzyła mi dziewczynka może 7-letnia. Z progu było widać łóżko a na nim spała starsza dziewczynka może 14-16-letnia zapytałam:"to twoja siostra?" a ta mała do mnie: "nie, to moja niania, teraz ją zabiję" wtedy mnie kicia obudziła. A jeszcze jedno to mieszkanie w którym spałyśmy znajdowało się w dokładnie tym samym miejscu co mieszkanie mojej zmarłej babci ale to nie było to mieszkanie... inne rozmieszczenie pokoi i wszystko inne. No i przede wszystkim inna właścicielka ;)
wysłany przez: 23.07.2013, 11:26

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Pawel 
 Znaczenie snu?
Śniło mi się, że szykowałem się na ślub. Nie widziałem ani kościoła czy księdza czy też jakich czegoś co ma związek. W śnie miałem świadomość że mam iść na uroczystość zaślubin i tyle. Niby nic!? Ale to miał być ŚLUB MOJEJ ŻONY Z KIMŚ KOGO NIE ZNAM !!!!
wysłany przez: 19.07.2013, 18:19

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
iza 
 miasto w którym studiuję
śniło mi się, że pokazuje siostrze starą stancję. Kiedy jesteśmy na miejscu widzę za blokiem wysoką trawę, boisko, które tam było jest całe zarośnięte. Sam budynek wygląda jak po pożarze, od ścian, które są szaro - czarne odchodzi farba, balkony są zrujnowane. Przez ten stan budynku trudno pokazać mi starą stancję. Kiedy idziemy przed blok tam również jest wysoka trawa, a na parkingu stoją od bardzo dawna nie używane samochody. W miejscu gdzie stały garaże jest ogromny teren ogrodzony siatką, tylko że on jest zadbany. Samo miasto jest jakby wymarłe, nikogo nie ma wokół. Ciekawi mnie o co kaman z tym snem.
wysłany przez: 17.07.2013, 09:52

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Krystian  (Internet)
 Sen o Dziewczynie mojego przyjaciela.
Sniło mi sie że dziewczyna mojego przyjaciela z reala <Patryka> zakochała sie we mnie jego dziewczyna <Klaudia>
I potem 1 pocałunek 2 pocałunek i tak dalej... przyjaciel <Patryk> mnie znienawidził a ja i Klaudia zakochaliśmy sie w sobie Co to moze oznaczac? czy ja i Klaudia zakochamy sie w realu?
wysłany przez: 09.07.2013, 08:59

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
sailer  (Kraków)
 spacer
śniło mi się, że szłam przez miasto i trzymałam za rękę mojego byłego ( największą moją miłość) i w pewnym momencie zobaczyłam, że za drugą ręką trzyma moją przyjaciółkę. Pamiętam, że zastanawiałam się czemu tak jest, byłam smutna ale nie puściłam jego dłoni. Moja przyjaciółka sprawiała wrażenie rozbawionej jabky to było normalne.
wysłany przez: 07.07.2013, 13:12

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
nata@11  (koprzywnica)
śniło mi się że stoję z bratem na ulicy i palimy papierosy, stał tam mężczyzna przeszliśmy obok niego popatrzał się na mojego brata oczy a potem na moje gdy tylko się na nie spojrzał od razu się wystraszył cofną się do tyłu i powiedział mi że mam "złe oczy" i to cały czas powtarzał a mój brat powiedział że głupoty gada wypaliłyśmy te papierosy poszliśmy do domu. I na tym skończył się mój sen CO TO ZNACZY ????
wysłany przez: 13.06.2013, 18:01

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
martin229 
 3sny,narkotyki seks itp
witam
miałem 3 sny
1. rozmawiałem z kumplem w pokoju gdy nagle wpadły 2 osoby kobieta i mężczyzna którzy wyciągnęli zza fotela plastikowy worek z prochami kumpel zaczął krzyczeć że go wrabiaja itp
2. widziałem jak Przyjaciółka robi mi fellatio, w trakcie zobaczyłem że drzwi się otwierają więc kazałem jej przestać brat się uśmiechnął zobaczyłem również swojego ojca który się przyglądał z innych drzwi
3.wchodzę do domu pełno ludzi wchodzę po schodach Przyjacioka rzuca się na mnie i zaczynamy tańczyć,później widzę jak schodze na dol po czym wracam do pokoju i widzę tych samych ludzi co w 1 śnie i wyciągają podobny worek z białym proszkiem zacząłem się drzec do mamy że chcą mnie wrobic,później zebralem ciuchy z łóżka i się ubralem
wysłany przez: 12.06.2013, 09:03

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Waldek  
Email an Waldek
 rozmowa z ukochana osoba
śniło mi się ostatnio że rozmawiam z dziewczyna w której się kocham. Rozmawialiśmy o jej problemach( bo ma teraz jakieś ) i ona nie chciał dalej o tym mówić jak mam rozumieć ten sen ?? liczę na szybką odpowiedź
wysłany przez: 03.06.2013, 22:25

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
zmartwiona  (Bydgoszcz)
 szukałam domu
Miałam dziwny sen, dziś i przed chwilą (niedzielna sjesta poobiedna)Śniło mi się, że szukałam swojego domu.. miałam w ręku pęk kluczy (duże, małe, przeróżne ale nie typu yale) szukałam adresu w mieście na innej nie znanej mi ulicy ale niby mojej.. byłam tym strasznie zmartwiona i zdenerwowana, pytałam jakąś kobietę o ten adres.. nawracałam.. lecz nie znalazłam i się zbudziłam. Nie wiem co może znaczyć mój sen.. proszę o pomoc. Pozdrawiam.
wysłany przez: 02.06.2013, 17:22

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
helsia 
 sen o zmarłym

8 miesięcy temu zmarł mi mąż, z którym nie zbyt dobrze mi się układało więc zmarł można powiedzieć, że w samotności.Może to dziwne ale nie byłam z tego powodu załamana ale od tego czasu codziennie mi się śni. Co to oznacza i jak się tego pozbyć, ponieważ boje się chodzić spać.


wysłany przez: 31.05.2013, 18:05

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
chomiq 
 MSN: gg
 sen
kilka tygodni temu zerwał ze mna chłopak i od tamtego czasu śni mi się prawie w każdą noc. dziś sniło mi się spotkanie z nim, on chcial mnie przytulic ja odmawiałam, probowalam go odepchnąć, ale on nie przestawal tylko wciąż się usmiechał jakoś dziwnie. w końcu uległam.. potem on wyszedl powiedzial ze wroci i nic, patrzylam za nim nigdzie go nie bylo, na koncu snu zobaczyam tylko błyskawice na ciemnym niebie
wysłany przez: 26.05.2013, 11:28

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
zuzek  (warszawa)
 odcieta dłoń
śniło mi się że mam odciętą dłoń a później mój tata mi ją przyszył... co to może znaczyć?
wysłany przez: 24.05.2013, 14:34

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
ela278  (chicago)
 sen
snil mi sie tato usmiechniety, ktory umarl 20 lat temu
wysłany przez: 18.05.2013, 13:37

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
slodka2001 

[ Homepage ]
 Dziwny Sen
Często czytam przygodowe książki i wgl marzę o jakiejś wielkiej przygodzie...Dzisiaj śniło mi się,że uciekam z koleżanką z jakiejś szkoły,a potem musimy ominąć przeszkody itd.Doszłyśmy do jakiegoś podziemnego tunelu i gdy tam wlazłam ukazała się jakaś postać,która mówiła mi,że podobno za drzwiami jak tam wejdę mogę uratować jedną dziewczynę ale jest jeden warunek - ja muszę zginąć...Podobno miałam jedną na dziesięć szansy,że mogę przeżyć -,- i właśnie weszłam za te drzwi i przeżyłam...I właśnie wtedy się obudziłam...Ręce mi się trzęsły i miałam takie dziwne uczucie,że przeżyłam niemożliwe -,-

wysłany przez: 15.05.2013, 10:10

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
emi 
 zęby
snilo mi sie jakis czas temu ze mojemu synkowi wyrastaja zęby i ten sen nie daje mi spokoju bo generalnie wiem ze zeby nie zbyt dobrze wroza ale chcialabym dowiedziec sie czegos wiecej
wysłany przez: 13.05.2013, 17:17

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Angelice 
Śniło mi się, że gadam z przyjaciółką o takim chłopaku który się we mnie buja od dawna, że już muu chyba przeszło zauroczenie mną ( ja zaczęłam jego uczucie odwzajemniać ).Potem przyszła do nas nauczycielka i ogłosiła bal i na niego panie proszą panów. Ja chciałam zaprosić tego chłopaka, ale on powiedział, że nie zdradzi swojej dziewczyny i ją pocałował. A w rzeczywistości on jej nie lubi.... Co to może znaczyć?
wysłany przez: 12.05.2013, 23:06

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
iga  (ireland)
 moj sen
mi sie snilo ze moja mama mi powiedziala ze gadala z moim tata przez telefony jak moj tata byl w drodze do pracy i ze slyszala jak sie rozbija auto i tata nic nie mowil i ze sie rozlaczylo a potem jestesmy w pokoju i gosciu z bronia wpada do nas do pokoju i na nas celuje :(
CO TO ZNACZY??!!!
wysłany przez: 08.05.2013, 19:21

Komentarze (0)

 <<   Start  
 <   poprzednia  
 >   następna  
 >>   Ostatni  


STRONA 3 z 115

Wpisz się
Nazwa:*
Email:*  
Miasto::
Temat:  
Twój wpis:*



Autopodgląd

Wyrównanie:
Strona WWW:
Sprawdź ten adres www:  Aktualna ocena (średni): -9.447.475,93
Komunikatory: MSN/GG:
Wstaw kod
 
* = wymagane
podgląd
Nazwa (------)  
wysłany przez: ------


ArtgBook 1.0 b3 by MamboArt.de Polish version: APW Zwiastun - Joomla Demo PL

Imieniny


2 Października 2014
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Dionizy, Leodegar,
Stanimir, Teofil,
Trofim
Do końca roku zostało 91 dni.



Fazy Księżyca: "Nów"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Nów"









Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.