Cytat Dnia


Osła i batem do galopu nie zmusisz.
Warto przeczytać


20 Stycznia 


17 Lutego 


28 Maja 


16 Marca 


CELESTYNA 


 
Księga gości

Witamy w Spisie Snów!

[ Wpisz się ]

Nazwa Wpis
dziwny sen  (poznań)
mój sen raczej należy do dziwnych.....
śniło mi się że zdesperowana brakiem pracy zwróciłam się d moich niedoszłych teściów, oni zgodzili się i zamieszkałam z nimi, pracowałam w gospodarstwie w którym przeżyłam 4 lata. mieszkałam w pokoju z bratem mojego byłego narzeczonego ktory obecnie za 4 mieisące bedzie brał ślub z inną. obudziłam się w momencie gdy jego narzeczona przyjechała do niego.....
wysłany przez: 30.01.2012, 19:29

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Koty  (Łowicz)
Śniło mi się, że wyszłam z kościoła i padał deszcz. Szłam z kotem był rudy i biegł koło mnie. Następnie podbiegł pies czarny i zaczął gonić mojego kota. Uciekając wpadł do jakiegoś koryta z wodą i to koryto było przykryte kratką. Jak podbiegłam widziałam tam utopionego psa białego z rudą łatą, a mój kot się topił, a ja patrzyłam i chciałam go ratować i się obudziłam.
wysłany przez: 28.01.2012, 10:11

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
AniaF 
 Córka
Śniło mi się dzisiaj, że wieczorem jak z mężem oglądaliśmy film, nasza trzyletnia córka bawiła się w kuchni. W pewnym momencie przyszła do pokoju cała zakrwawiona. Podeszłam do niej zobaczyć co się stało. Okazało się, że nożem obcięła sobie czwarty palec w lewej ręce. Wsadziliśmy odcięty kawałek do woreczka i pojechaliśmy do najbliższego szpitala. Tam chirurg powiedział nam jednak, że palca nie da się przyszyć i trzeba usunąć pozostały kawałek palca. Obudziłam się, jak zaczęłam płakać.
Co może oznaczać mój sen?
wysłany przez: 28.01.2012, 08:41

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
natalia  (słupsk)
 sen o chłopak
śniło mi się że ktoś porwał jakąś ważna osobę i szukało jet trzech nieznanych facetów jeden , drugi , i trzech chciał zrobić krzywdę mojemu chłopakowi trzech miał jakiś miecz pocial mu. twarz przez cały policzek i na szyi ale nie wiem czy umarł bo się obudziło i drugi też mu coś zrobić ale mój chłopak przeżył co to znaczy ?
wysłany przez: 26.01.2012, 09:36

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
lindis  (opole)
 sen z grobem
Witam. Dziś w pracy moja koleżanka opowiedziała swój sen o byłej współpracownicy, która niedawno została u nas zwolniona (z własnej winy). Śniło jej się mianowicie, że stoi razem ze wszystkimi pracownikami (obecnymi i także tymi co już nie pracują) nad grobem tej zwolnionej i patrzą jak zostaje ona zakopywana żywcem... Powiem że bardzo poruszył mnie ten opowiedziany sen i jeśli jest taka możliwość to bardzo proszę o jego interpretację... Dziękuję i pozdrawiam.
wysłany przez: 25.01.2012, 18:13

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
kwiatuszek  (zielona)
 sennik o chłopaku
Miałam dziwny sen, śnił mi się kolega który mi się strasznie podoba i z którym od jakiegoś czasu nie utrzymuje żadnych kontaktów. Chciał być ze mną ale ja mu odpowiedziałam że nic jednak z tego nie będzie bo już mam chłopaka. Koleżanka chciała mnie przekonać żebym zmieniłam zdanie, bo będę żałować. Wiedziałam że źle robię, ale nie chciałam zmieniać zdania.Później się obudziłam .
wysłany przez: 25.01.2012, 01:04

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
dj 
 Przerazajacy sen
Snila mi sie zmarla babcia mojej kolezanki , ktora patrzac na jakies zdjecie grupowe,na ktorym tez bylam, powiedziala ,ze zostal mi rok zycia :( ze umre na jakas nieuleczalna chorobe, bo na zdjeciu widzi ,ze mam podwojna "swiatlosc " , twarz czy oblicze ...Co moze znaczyc taki sen?
wysłany przez: 24.01.2012, 13:18

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
miska800  (Chełm)
 Taniec
Niedawno śniło mi się , że na szkolnym korytarzu jest jakaś zabawa , bal... Tańczyłam z chłopakiem w którym jestem zauroczona. Tańczyliśmy coś podobnego do tanga. Było bardzo romantycznie gdy nagle skończyliśmy bo ktoś staną między nami. On stał po drugiej stronie korytarza a ja próbowałam do niego dotrzeć ale nie mogłam... Na tym sen się skończył.
wysłany przez: 23.01.2012, 21:29

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
róża  (Nysa)
 MSN: gg
[ Homepage ]
 dziwny sen
niedawno zerwałam z chłopakiem .. nie będę opisywała co , gdzie , jak i dlaczego .. jest mi bez niego bardzo źle ;( płacze od kilku dni i nic ani nikt mi nie może pomóc . ale to nie o tym chciałam pisać .. otóż , dzisiejszej nocy śniło mi się że go szukałam , zaczepiałam znajomych na ulicy i pytałam gdzie jest . cały sen się na tym opierał . nic się nie wyjaśniło , ja nie wiem co o tym śnie mam myśleć ...pochyl
wysłany przez: 23.01.2012, 10:33  |  Sprawdź adres strony WWW: 10 otrzymane punkty

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Luna  (Głogów)
 Kolejny dziwny sen
Jest lato. Razem z klasą wybraliśmy się na wycieczkę na basen, a może to była zielona szkoła? Nie wiem. Ale jestem pewna, że była woda z basenu i las. No więc ja z Martą i z Pati szłyśmy uliczką, całkiem wąską. Nagle Pati zobaczyłaś swojego byłego (tego zza granicy). Wysoki brunet z okularami. Wyglądał na 20-latka, ale ona upierałaś się, że to twój były. Chłopak skinął na Pati palcem, żebyś podeszła. Przed rozmową z nim powiedziała, żebyśmy ciebie nie szukały, że ty potem sama nas znajdzie. Więc ja z Martą poszłyśmy w inną stronę koło basenu. Nagle nadeszła wielka fala z basenu. O dziwo obie nagle znalazłyśmy się w strojach kąpielowych, a wcześniej w nich nie byłyśmy. Marta zdążyła się czegoś złapać, ale ja nie. Fala mnie całkiem zlała, ale ja czułam się, jakbym mogła oddychać pod wodą. Przed tym jak zemdlałam zobaczyłam Pati z tymi chłopakami. Chciałam krzyczeć, podbiec do niej, ale odpłynęłam w niebyt. Obudziłam się na ziemi w lesie. Ktoś mnie przytulał. Łukasz? Otworzyłam oczy, tak, to był on. Potem cała wycieczka się zleciała, bo się obudziłam. Okazało się, że byłam nieprzytomna 1,5 dnia. A potem biegałam tylko z Łukim po tym lesie... No i się obudziłam.ohh jemine
wysłany przez: 22.01.2012, 21:48

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
sss 
Co jeżeli śni mi się chłopak, który mi się podoba?
wysłany przez: 22.01.2012, 11:20

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
mała 
Śniło mi się że moje koleżanki były gwałcone i ja je ratowałam, a później siedziałam w więzieniu przez to. Czy to coś oznacza?
wysłany przez: 22.01.2012, 11:09

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Luna  (głogów)
 Dziwny sen
Śniło mi się, że mój kolega tnie fioletowy materiał, a potem mnie przytula... Co to może znaczyć? Pomocy...
wysłany przez: 20.01.2012, 17:30

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
sen  (poznan)
 MSN: MSN/GG
[ Homepage ]
 sen mojej mamy o zmarlym tacie
mojej mamie snil sie moja, ktory zarzucal mamie ze wydaje za duzo pieniedzy.co to moze znaczyc
wysłany przez: 19.01.2012, 14:15  |  Sprawdź adres strony WWW: 10 otrzymane punkty

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Patrycja580  (budzyń)
śniło mi się że chodziłam z moim kuzynem i potem zaszłam z nim w ciąże
wysłany przez: 17.01.2012, 16:48

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
żaba  (Mosina)
 Prosze o interpretacje snu.
Rozmawiam z jakimś chłopakiem na stojąco w jakimś pokoju.(chłopak jest wyższy ode mnie, dobrze zbudowany, ale nie jak jakiś mięśniak)Podoba mi się, uważam, że jest przystojny, po chwili on mnie całuje w usta dość namiętnie(czuje zadowolenie z tego pocałunku), nagle słyszę, że ktoś wchodzi, spłoszona i przestraszona chce uciec. Oboje uciekamy do łazienki obok i chowamy się do wanny z ciemna zasłoną(nikt nas nie widzi). Ktoś wchodzi do łazienki, chyba to jakiś chłopak. Jestem ukryta w wannie za zasłoną(odczuwam strach przed nakryciem, niepewność), nagle czuje, że chłopak za mną przytula mnie i całuje moją szyje tuląc mnie mocno. Szepce bardzo cicho do niego "przestań" (choć bardzo podoba mi się to, czuje przyjemność z tych pocałunków). Chłopak za mną przestaje mnie całować i z chytrym uśmiechem szepce "przeczesz ci się to podoba" Ten co wszedł do łazienki chyba to słyszy, bo wychodząc mówi "wiem, że tam jesteś". Tylko nie wiem czy to do mnie czy chłopaka za mną tu sen się kończy, budzę się. O co może chodzić? Bardzo proszę o interpretację tego bardzo dziwnego snu.. Jestem osoba samotna, nigdy nie miałam chłopaka i nie chce mieć. Takie sny u mnie to rzadkość. Pozdrawiam:]
wysłany przez: 14.01.2012, 20:04

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
fifi  (kraków)
 sen o sukni
Śniło mi się, że mam wyjść za mąż za mojego obecnego męża, goście już są, ja w sukni ślubnej a mąż nie przyjechał.
Tej samej nocy mój mąż miał sen: przyjechałam po niego do pracy w sukni ślubnej, porozawialismy chwilę i ja odjechałam nie biorąc go ze sobą. Proszę o interpretację
wysłany przez: 12.01.2012, 22:08

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
xemle 
 pociąg
przesiadłam sie do pociągu ktury jechał w innym kierunku niż chciałam jechał do niemiec.Śniły mi się też szyny które się kończyły i w ostatniej chwili pojawiły się gdy pocią nadjeżdzał.
wysłany przez: 11.01.2012, 11:18

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
elusia905  (lublin)
 niedoszły ślub
to było dziwne, sniło mi się że to był dzień mojego ślubu, o którym wcześniej nie wiedzialam, bałam się go, miałam go wziąśc z moim obecnym chłopakiem ale nie widziałam go u siebie, nie wiem czemu wiedziałam, że jest on u mojej koleżanki ale tą koleżankę widziałam przez okno, że wraca ze swojego ślubu w białej sukni, że idzie pod rękę ze swym mężem, tylko idą odwróceni do mnie, ja szykowałam sie do własnego ślubu, nie mogłam z niczym zdąrzyć, swojej sukni nie widziałam, szłam na strych po buty, zobaczyłam je na drabinie białe ślubne buty ale chciałam jeszcze zobaczyć jakie są na strychu, już weszłam na samą górę i obsunęła mi się drabina , w ostatniej chwili zdąrzyłam się czegoś złapać i wejść na górę, póżniej mi moja mama ją podstawiła i zeszłam, zauważyłam jeszcze czarne kozaki i zastanawiałam się czy je włożyć...koło mojego telewizora stała też wiązanka ślubna, wiem,że nie chciałam jeszcze tego ślubu to było tak szybko nie planowaliśmy go jeszcze, nic nie było przygotowane i wiem, że w pewnym momencie zdecydowałam, że odbedzie się następnym razem i został tak jakby odłożony,za jakieś kilka minut przyszedł do mnie mój były chłopak , z którym zerwałam 3 miesiące temu i jak gdyby nigdy nic siedział u mnie , rozmawiał z moją rodziną i coś mi tłumaczył w telefonie. Bardzo proszę o interpretację tego snu, bo nie daje mi to spokoju...podkreślpodkreślpodkreślpodkreślpodkreślpochyl
wysłany przez: 09.01.2012, 21:40

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
moniś 
 Witam! proszę o interpretację snu..
Sniło mi się dziś,że z bliskimi znajomymi wyjechaliśmy gdzieś na wczasy, wydaje mi się że to były mazury (nie widziałam żadnych krajobrazów ani nic) byliśmy w całkiem sporym domu, który wnioskuje ze snu kupili znajomi (mojego chłopaka- brat z żoną) było w nim dość brudno bo ja cały czas czyściłam brud obok kuchenki gazowej. Jej mąż (który kupił niby z Pauliną ten dom) siedział przy stole 4 osobowym i drukowała cały czas takie wielkie plakaty (jak w kinie) trójwymiarowe, nie wiem co na nich było wiem że miały żywy zielony kolor. Natomiast ta Paulina z moim chłopakiem i z taką Natalią (której mąż w tym śnie był w łazience i brał prysznic) cały czas pili alkohol i się chowali z tym alkoholem niby przed nami,ale Natalia (siostra cioteczna mojego chłopaka) cały czas szeptała Kamilowi(mój chłopak),że wino jest za ubikacją, później wino schowałam w piekarniku. Bo oni niby mieli iść gdzieś na dyskotekę bez nas czyli ta Paulina, Kamil i Natalia,ale one cały czas mówiły mu i komuś jeszcze kogo nie widziałam dobrze w tym śnie,w każdym bądź razie jakiemuś chłopakowi że oni to tak naprawdę pójdą razem gdzie indziej tylko one nie chcą mówić przy nas,żebyśmy my się nie dowiedzieli. Później zaczeli grać chyba w karty i pojawił się chrzestny tej Natalii na początku miał niby 30-35 lat,a później jak zaczął się drzeć bo coś się zdenerwował to mówił: zaraz pójdę do Twoich ojców i wyciągnę od nich pieniądze i nic nie będziesz miała do gadania (do tej Natalii, bo ona ma bogatych rodziców) i jak wychodził to przyszli niby jej dziadkowie tam. I on nie chciał wyjść,tylko zaczął się szarpać z tym dziadkiem jej. A ja byłam zdenerwowana i poszłam go przepędzić. Zamiast normalnych drzwi była taka moskitiera od komarów,koloru beżowego i tam go wypychałam za nią,a on miał takie długie brudne paznokcie i cały czas mi zahaczał o twarz nimi i na końcu wsadził mi tego brudnego pazura do buzi i się obudziłam. Co to może znaczyć? Bardzo proszę o interpretację tego dziwnego snu.. Pozdrawiam :)
wysłany przez: 08.01.2012, 23:22

Komentarze (0)

 <<   Start  
 <   poprzednia  
 >   następna  
 >>   Ostatni  


STRONA 27 z 117

Wpisz się
Nazwa:*
Email:*  
Miasto::
Temat:  
Twój wpis:*Autopodgląd

Wyrównanie:
Strona WWW:
Sprawdź ten adres www:  Aktualna ocena (średni): -9.206.468,68
Komunikatory: MSN/GG:
Wstaw kod
 
* = wymagane
podgląd
Nazwa (------)  
wysłany przez: ------


ArtgBook 1.0 b3 by MamboArt.de Polish version: APW Zwiastun - Joomla Demo PL

Imieniny


26 Czerwca 2016
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Jan, Jeremiasz,
Jeremi, Paweł,
Zdziwoj
Do końca roku zostało 189 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.