Cytat Dnia


Optymizm jest potrzebny,pesymizm-twórczy.


 
Księga gości

Witamy w Spisie Snów!

[ Wpisz się ]

Nazwa Wpis
turkus  (słupsk)
 dziwny sen
Miałam męża, albo chłopaka, nie wiem naprawdę...
Weszłam do dużego starego domu ( jak by to był dom jego rodziny ) I wczodziłam do kazdego pokoju, następnie poszłam na górę i usiadłam na fotelu, potem przyszedł do mnie moj potencjalny mąż i gdy mnie dotknal powiedzial glosno ''ał!'' Ale potem mnie przytulił. Ja plakałam...Dlatego mnie przytulił. Potem znalazlam sie i mnie w domu, ( tym gdzie mieszkam naprawde) I miałam małe dziecko, ktore na chwile spuscilam z oka, i weszlo do kuchni i chyba cos zjadlo, bo bylo lekko pobrudzone na twarzy, wiem ze bylam w domu z mama i razem sie smialysmy. Dalej niestety nie pamiętam... ten sen nie daje mi spokoju... Jak by ktos wiedzial, to prosze o pomoc;)

Dodam, że mam 15 lat... pogrubPic-textPic-textPic-text

prawa

lewa


wysłany przez: 02.12.2012, 16:25

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
eee  (Bielsko)
 MSN: 42507276
[ Homepage ]
 sen ..
Śniło mi się ,że całowałam się z Krzysztofem Ibiszem i powiedziałam mu ,że go Kocham .. Co to może znaczyć .?
wysłany przez: 01.12.2012, 18:47

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Lenarka  (Warszawa)
 Co to znaczy ... ?
Śniło mi się że razem z moimi koleżankami i ich rodzicami , no i oczywiście moimi rodzicami byłam na jakby, pustyni. Byli tam też polscy żołnierze. Chociaż to nie była do końca pustynia (tylko tak wyglądała) bo płynęła tam rzeka. Wypłynęliśmy łódką wraz z moimi rodzicami i moją koleżanką i jej rodzicami. Łowiliśmy ryby i nagle ja złowiłam rybę, która jest niejadalna, ale miała... syreni ogon. Odcięłam więc ogon a rybę oddałąm żołnierzom aby ją usmażyli na niespodziewane ... PARTY! (zawsze mam porąbane sny)Inne moje koleżanki tymczasem w wielkim pomieszczeniu podłączały z rodzicami scenę i szykowały stół. Gdy wróciliśmy odbyła się krótka zabawa na którą ubrałam się w ten syreni ogon. Potem żołnierze zaczęli nas i siebie pakować. Ale nie ubrania i td. tylko: łowili jeszcze więcej ryb na podróż.. samolotem do Warszawy xD, znaleźliśmy (nasza rodzina) stare misy z białego drewna okutego czerwonymi kryształkami, ale gdy je przetarliśmy wyglądały przecudnie i jakby były bardzo wiele warte. Potem zobaczyłam mapę. Na takiej starej mapie były linie przerywane do lasu obok tej "pustyni". I obok tego lasu była łódź w skali na tą mapę. A na tej łodzi były zupełnie białe (nie murzynki) które przygotowywały łódź do wypłynięcia w rzece która płynie w lesie. Śmiały się. Złowiły duzo ryb, przyszły do nas, oddały ryby żołnierzom aby je schowali do .. spiżarni (?). Wylecieliśmy tym samolotem i wylądowaliśmy na ulicy ale nic się nie stało. Po prostu wysiedliśmy i poszliśmy z moimi koleżankami i ich i moimi rodzicami do domu jednej z moich koleżanek i tam odbyło się jescze jedno party. Z taką samą organizacją tylko już wtedy nie ubrałam się w ogon xD. I wszystkie te ryby i skarby były nasze.
wysłany przez: 01.12.2012, 10:49

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Ola  (warszawa)
 moja miłość
No więc.. w noc z 30 listopada na 1 grudnia miałam piękny sen.. śnił mi się chłopak, który od dawna mi się podoba..
we śnie pracował w restauracji, grał na gitarze... przytulaliśmy się i całowaliśmy, a potem znaleźlismy się pod jakimś więzieniem.. on został aresztowany.. co to może znaczyć ???
środek

wysłany przez: 01.12.2012, 10:37

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
bruno  (Łódż)
 Oficer
Od jakiegoś czasu mam problemy ze snem.Może jest to efekt nerw, stresów i chorej toksycznej rzeczywistości, która otacza nas każdego dnia. Pewnie tak.Śniło mi się dzisiaj,że uciekałem z zapadającego się budynku, wyciągając przy tym całą moją rodzinę.Udało nam się. Nie umiem tego wytłumaczyć, ale nagle znalazłem się na jakimś dworcu. Byłem w mundurze oficerskim. Między cywilami byli, również mundurowi niżsi rangą. Przechodząc przez dworzec salutowano mi i nagle wyszedłem na jakąś polane, która wznosiła się jak wielka góra. Szedłem alejką wzdłuż której były ławki i siedzący na nich ludzie. Przysiadłem na chwilę obok kobiety z malutkim dzieckiem.Nie rozmawialiśmy. Patrzyłem na nią,a ona nie zdawała się zwracać na mnie uwagi. Po jakimś czasie wstałem i poszedłem dalej. Doszedłem na szczyt skąd rozpościerał się piękny widok zielonej doliny. Zdjąłem wtedy wojskową czapkę i odetchnąłem z jakąś ogromną ulgą. Czułem się szczęśliwy. I nagle koniec, obudziłem się. Myślałem o tym przez chwilę i żałowałem że otworzyłem oczy. Chciałem tam zostać. Czy ktoś potrafi to wyjaśnić?smile
wysłany przez: 30.11.2012, 13:54

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
ojojojo 
Śniło mi się że jadę autobusem, czytałam książkę i nagle usiadł przede mną chłopak który mi się podoba. Zapytał mnie o coś później ja spytałam dlaczego on jedzie tym autobusem. I on nic nie odpowiedział jakby nagle znikną co ta znaczy ????????
wysłany przez: 29.11.2012, 21:06

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
HappyCat 
Śniło mi się, że mój kot pobił królika i nie miał na grzbiecie sierści i krwawił .
wysłany przez: 29.11.2012, 17:12

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
marek  (warszawa)
 co to oznacza?
śniło mi się, że stoję na skrawku dachu w w pewnym momęcie spadam z dachu
wysłany przez: 28.11.2012, 22:40

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Tuti Fruti  (Starogard Gdański)
 sen
Ostatnio miewam sny związane z pewną osobą. Poznałam ją w wakacje, między nami coś było, on znalazł sobie potem dziewczynę. Kiedy z nią zerwał zaczął znowu do mnie pisać. To juz trwa od 3 czy 4 tygodni. Ostatnio zaczął mi się śnić.W pierwszym śnie byłam u niego w domu i było strasznie nudno. Nie mieliśmy o czym rozmawiać. On siedział w telefonie, a ja przy stole. W drugim śnie on przyjechał do mnie, bo była impreza na cześć polskich piłkarzy. Poszliśmy nad jezioro, było fajnie, potem mieliśmy iść do innego lokalu tańczyć. W tym czasie jak szliśmy on myślał, ze ja go nie lubie i chce go wykorzystać, a porozumiewaliśmy sie przez jego telefon pisząć. Kłócilismy sie. Nie rozumiem co te dwa sny oznaczają.
wysłany przez: 27.11.2012, 10:40

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Marta...  (Zgorzelec)
 dziwny sen
Dzisiaj miałam strasznie dziwny sen...
śniło mi się, że poszłam z moim kuzynem do ogródka jakiejś pani i zrywaliśmy jej owoce za nami była taka górka, gdzie kiedyś był stary szpital( takie miejsce naprawdę istnieje niedaleko mojego domu). I tam na trawie leżały jakby zawinięte zwłoki. Nie przejęłam się tym i nadal zrywałam te owowce. Nagle usłyszałam jakby się coś z turlało z tej górki więc się odwróciłam. I zobaczyła, że ta mumia leży już obok mnie chciałam uciekać ale nagle to ja byłam już owinięta tymi sznurkami i nie mogłam się ruszyć.
wysłany przez: 24.11.2012, 10:37

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Bella   (WArszawa)
 MAgia
Mój sen był bardzo dziwny , i wywarl na mnie wielki wpływ dlatego chciałabym się dowiedzieć ,czy jest jaka kolwiek interpretacja . Najbardziej zapamiętaną częścią była wędrówka do lasu z kobietą , była starsza ode mnie ( w wieku ok.25lat) ale w śnie czułam ,że ją znam i ,że mogę jej ufać chociaż twarzy nie pamiętam. Wychodząc z lasu ujrzałyśmy domek mały drewniany , taką typową wiejską chatę przed drzwiami stało dwóch mężczyzn ( najprawdopodobniej ojciec i syn) Przy samej drodze była pasieka jak dla zwierząt w miejskich lasach ogrodzona małym płotkiem. Usłyszałam kobiecy głos ekscytacji, pomyslałam ,że pewnie zażywa przyjemności z jakimś chłopakiem gdy się przyjrzałam ujrzałam tą dziewczynę nagą lewitującą która miała ręcę i nogi rozłożone , oczy zamknięte i plecami dotykała dachu pasieki . Widać było ,że była zadowolona. Nagle dostrzegłam ,że ktoś leży na sianie które było rozłożone na ziemi . W jednej chwili distrzegłam kobiete z długimi blond włosami i ogromnymi piwnymi oczami . W śnie miałam przekonanie,że jest jakąś dziwną istotą posiadającą nadludzie moce . Nagle gwałtownie obrociła głowe i spojrzała na mnie tymi ogromnymi oczyma, jakby chciała mi pokazać ,że ona tu rządzi i ,że jest potężna . Zamroziło mnie i z tego co pamiętam szybkim krokiem odeszłam z tego miejsca. Do teraz mam ciarki jak o tym pomysle ten sen był bardzo dziwny . Dlatego chciałabym wybadać jego znaczenie
wysłany przez: 24.11.2012, 10:36

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Jessie  (Wawa)
 chłopak ?
Śniło mi się , że do mojej szkoły przyjechał chłopak , którego poznałam w wakacje i bardzo mi się on podoba do dziś . Był on w naszej szkole , w sumie nie długo . Szukał mnie a jak znalazł mocno przytulił . Jak się tak przytulaliśmy po schodach szła moja babcia . On mnie połaskotał , puścił i poszedł . Sen skończył się tak , że byłam łazience i chciałam przepisać zadanie z matmy .
Co to może oznaczać ?
Dodam , że z 3 poprzednie sny też były z nim roli głównej . smile
wysłany przez: 24.11.2012, 08:51

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Ania  (trawniki)
 MSN: 42321264
[ Homepage ]
 były
śnił mi się moja pierwsza miłość mój były chłopak no cóż jestem młodą dziewczyną która sie przejmuję takimi żeczami śnił mi się ze jesteśmy razem a nie mozemy być razem wie ktos co to moze oznaczać ??
wysłany przez: 23.11.2012, 16:46

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Z.Z  (Słupsk)

[ Homepage ]
 sen
Śniło mi się wesele, na które poszłam z siotrą i na którym nie znałam NIKOGO.
Miałam buty na koturnie w których ślizgałam się na parkiecie, przy stolikach nie było wiele miejsc wolnych.
W pewnym momencie, puścili piękną, romantyczna piosenkę, podszesł do mnie Pan Młody, wziął w ramiona, przytulił i czule szeptał do ucha.
Wszyscy na nas patrzeli, głównie jego świeża małżonka i jego matka.
NIe wiem kto to był, ale wiem że darzyłam go wielkim uczuciem i wiem że on mnie też mimo tego że dopiero co się ożenił.
Zapytał, czy nie ide zmienić butów na co ja odpowiedziałam że moge wysłać siotrę, a on zapytał czy nie chciałabym porwać Pana młodego z wesela.
MImo ze mam chłopaka i w tym śnie miałam swiadomość żę on jest, to jednak czułam pociąg do tego mężczyzny i podświadomie wiedziałam że zdradze tego mojego obecnego chłopaka.

wysłany przez: 23.11.2012, 12:57

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
zuza  (krk)
 zdrada
śnił mi sie chłopak który mi sie podoba ale nie jestemy parą. a w moim snie bylismy i to w dosc długim mozna wrecz powiedziec stalym zwiazku i on mnie w nim zdradzał z moja kolezanką na moich oczach a pozniej kieyd prowałam to z nim wyjaśnic to przede mna uciekal i kiedy mialam go złapac to niestety sie obudziłam. czy to cos moze znaczyc czy to poprostu twór mojej wyobrazni ?
wysłany przez: 22.11.2012, 22:45

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Marko 
odgryzłem palce napastnika bez krwi . co to znaczy ?
wysłany przez: 22.11.2012, 19:35

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Paulina  (Limanowa)
Sniło mi sie porwanie a dokładniej ze jakis koles porwał mnie i moja kolezanke.Co ten sen moze oznaczac??
wysłany przez: 22.11.2012, 15:16

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
darek  (slupsk)
 dziwny sen
mialem dziwny a zarazem straszny sen. snilo mi sie ze okradlem z bratem jakąs ciezaruwke po czym poszlismy do domu.potem wyszlismy muj brat wyszedł pierwszy ja zaraz po nim i znalazlem go z odcietą glowa co jest dziwne to to ze czlowiek w takich sytuacjach sie budzi ja mialem inaczej bo obudzilem sie dopiero po pewnym czasie zdazylem zapytac swiadkuw kto to zrobil i wybrac numer na policje niestety nie zdazylem zadzwonic bo obudzilem sie w szarej zeczywistosci realnego swiata
wysłany przez: 22.11.2012, 14:38

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Kapi13  (Żyrardów)
 MSN: 31215464
 Dziwny sen.
No więc na początku śniło mi się że u mnie w pokoju był wąż, duży pomarańczowy. Wił się i z niego - wyszedł kot. Szary, agresywny. obudziłem się ( we śnie ) i wziąłem sennik. Czytałem. I zniknął. Dziś rano go szukałem i nie mogę znaleźć. Dziwne...
wysłany przez: 22.11.2012, 09:09

Komentarze (0)

Nazwa Wpis
Aśka  (Bydgoszcz)
 piękny i nie do końca zrozumiały sen.
Miałam dzisiaj w miarę normalny sen ale tylko jedna rzecz mnie zastanawia- we śnie - byłam z moim ex chłopakiem na brzegu jakiegoś zbiornika wodnego...nie wiem dokładnie jakiego ale mam wrażenie że to było morze. siedziałam koło niego, pokazywałam i opowiadałam mu o tym jaki piękny widok jest przed nami. wiem że było zachodzące słońce i leciutka mgła unosząca się nad wodą a słońce odbijało się leciutko od lekko zmarszczonej tafli wody, ten widok był na prawdę piękny. a on mi się wciąż przyglądał, nie patrzył w stronę krajobrazu tylko na mnie...chcę wiedzieć co to znaczy?smile
wysłany przez: 22.11.2012, 08:25

Komentarze (0)

 <<   Start  
 <   poprzednia  
 >   następna  
 >>   Ostatni  


STRONA 10 z 114

Wpisz się
Nazwa:*
Email:*  
Miasto::
Temat:  
Twój wpis:*Autopodgląd

Wyrównanie:
Strona WWW:
Sprawdź ten adres www:  Aktualna ocena (średni): -9.447.475,93
Komunikatory: MSN/GG:
Wstaw kod
 
* = wymagane
podgląd
Nazwa (------)  
wysłany przez: ------


ArtgBook 1.0 b3 by MamboArt.de Polish version: APW Zwiastun - Joomla Demo PL

Imieniny


21 Sierpnia 2014
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Adolf, Adolfa,
Adolfina, Alf,
Bernard, Emilian,
Filipina,
Franciszek, Joanna,
Kazimiera, Męcimir
Do końca roku zostało 133 dni.Fazy Księżyca: "Między pełnią a trzecią kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pełnią a trzecią kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.