Cytat Dnia


Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza.
Warto przeczytać


NATALIA 


17 Października 


ALICJA 


"N" 


Radosław 


 
4 Stycznia

Niespokojna, ambitna natura pcha go do akcji zakrojonej na szerokąskalę. Krytykuje nieraz dotychczasowe obyczaje lub dawne tradycje, abyw ten sposób dać pokarm swemu analitycznemu umysłowi. Ma skłonność doprowadzenia życia pełnego przygód i hazardu. Nierzadko wykazujeinstynkty wojownicze, jest bardzo gorliwy w ubieganiu się za zyskiem,ma zamiłowania artystyczne a osoby płci odmiennej wywierają nań wielkiwpływ. Zarówno w młodości, jak i w wieku późniejszym okazuje wielkiezainteresowanie flirtem. Jest staranny i usłużny. Duże znaczenieprzypisuje ceremoniom; sam lubi występować uroczyście i życzy sobie,aby go traktowano z szacunkiem. Nie jest zbyt wspaniałomyślnym aniszczodrym - ale za to dość sprawiedliwym, zdecydowanym, nierazdowcipnym i ujmującym. Choroby do jakich może okazywać predyspozycje -to zaziębienia, reumatyzm i pewne zaburzenia w trawieniu. Czegopowinien unikać. Pragnie uznania i hołdów i tak się zachowuje, jakbyoczekiwał ich od innych. Lecz taki sposób zachowania się właśnieodbiera innym ludziom ochotę do wyrażania mu swego uznania. Jest tosłabość, której powinien się wyzbyć czym prędzej. Jego wady - toniezadowolenie, zarozumiałość, bojaźliwość. Pochłonięty gorliwymwykonywaniem jakiegoś projektu - nierzadko zapomina o idei przewodniejswej pracy, gubiąc się w

szczegółach. Interesuje się niezwyklemiłosnymi sprawami zarówno własnymi jak i cudzymi, gdyż "sex appeal"odzywa się w nim bardzo silnie. Zwłaszcza jednostki nierozwinięte wobecności osób płci odmiennej odczuwają pewien niepokój i nierzadkozachowują się nienaturalnie. Taki człowiek stara się wówczas byćdowcipnym i zajmującym, co jednak nie zawsze mu się udaje.

 

Imieniny


30 Czerwca 2022
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Alpinian,
Ciechosława, Cyryl,
Emilia, Lucyna,
Marcjal
Do końca roku zostało 185 dni.Fazy Księżyca: "Trzecia kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Trzecia kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->