Cytat Dnia


Ważnie, żebyśmy nie oduczyli się zadawać pytań.


 
12 Stycznia

Czeka go powodzenie w każdym zawodzie, który wymaga stałych wysiłków ipracowitości - dzięki czemu może zdobyć bogactwo. Okazuje duże ambicjeżyciowe, potrafi umiejętnie zawierać umowy i kontrakty oraz kierowaćdużymi przedsiębiorstwami. Ma zdolności do literatury, nauki i sztukistosowanej. Gdyby się ograniczył w życiu do celów czysto praktycznych,jak np. do handlu lub przemysłu - osiągnie w nich doskonałe rezultaty.Gdy umysł jego wzniesie się w świat ducha - może osiągnąć wysoki rozwójtwórczy i uświadomienie. Zamiłowany w reformach - nie jest tobynajmniej człowiek powierzchowny lecz poszukiwacz głębi. Potrafidoskonale prowadzić jakieś spekulacje na wielką skalę i kierowaćprzedsięwzięciami niezwykle skomplikowanymi. Na co choruje. Jegowszelkie dolegliwości fizyczne powstają z depresji i melancholii, astopniowo mogą się do tego dołączyć zaburzenia w systemie trawienia.Najlepszym lekarstwem przeciwdziałającym chorobom jest ufność, nadziejaoraz wesołe towarzystwo. Gdy raz już poddał się swemu największemuwrogowi - depresji - wówczas zmiana zajęcia i otoczenia może mu oddaćwielkie usługi. W życiu nieraz ma zajęcia podwójnego rodzaju. Bardzopracowity - może się wyróżnić w zakresie życia społecznego - jako szefadministracji komunalnej lub państwowej i potrafi umiejętnie łagodzićantagonizmy społeczne. Wie on dobrze, że tam, gdzie żyją większezbiorowiska ludzkie, musi przeważać głos większości, a dzięki zdolnościprzekonywania - udaje mu się osiągnąć harmonię zarówno towarzyską jak ispołeczną. Chętnie opiekuje się innymi i udziela im swych wskazówek.Trudno jest rozbudzić jego entuzjazm, lecz gdy raz porwie się do czynu- wówczas jego rozmach potęguje się stopniowo, a kontakt z szerszymiwarstwami ludności powiększa jego siłę wewnętrzną i wiarę w zwycięstwo.Toteż może się
zdarzyć, że entuzjazm tłumu wyniesie tak urodzonegoczłowieka na czoło jakiegoś ruchu społecznego, który wyszedł zpoczątkowych stadiów i dąży do osiągnięcia swego maksimum. Wówczas -dzięki swemu taktowi i subtelności, jakie zachowuje nawet wnajcięższych kryzysach - człowiek w dniu tym urodzony może zyskaćuznanie ogólne i pochwały.

 

Imieniny


17 Stycznia 2022
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Antoni, Jan,
Rościsław
Do końca roku zostało 349 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->