Cytat Dnia


Głupi ten, kto głupio robi...
Warto przeczytać


LIDIA 


9 Kwietnia 


5 Sierpnia 


9 Września 


Wojtek 


 
1 Marca

Jest to człowiek uczuciowy, impulsywny, odważny. W swych poczynaniachjest dość przedsiębiorczy, a nieraz bywa nieostrożny, narażając się naniebezpieczeństwo. Umysł ma bardzo wrażliwy i odczuwa intuicyjnie stanyradości lub smutku innych osób; ożywia go pragnienie pomaganiacierpiącym. Nie znosi ograniczeń - a gdy jest na nie narażony - stajesię wówczas bardzo niespokojny. Okazuje

  zdolności artystyczne, a zakresjego zainteresowań umysłowych jest dość szeroki. Odczuwa przyciąganiedo wszystkiego co niezwykłe i romantyczne. Chętnie mieszka nad wodą iodbywa dalsze podróże rozkoszując się pięknymi widokami. Piękno wewszelkiej postaci działa na jego duszę bardzo silnie. Wielce sobie cenisamotność i chwile cichej kontemplacji - zwłaszcza w wypadkach, gdyjest niezrozumiany i niedoceniany przez otoczenie - co zdarza się dośćczęsto. Wierny z niego przyjaciel, poświęcający się dla osób kochanych.Posiada żywe poczucie humoru i pewne zdolności satyryczne, dzięki czemumoże dotknąć uczucia bliskich osób - bez najmniejszej woli ze swejstrony; nie pragnie bowiem szkodzić i dokuczać innym. Kobieta takurodzona jest uległa i uczuciowa, a może okazać dużo oddania ipoświęcenia się dla osób kochanych. Lubi komfort, rozrywki, użycie iprzyjemności - ale nieraz też nie okazuje szerszych zainteresowańumysłowych przy całej swej dobroduszności i uczynności. Wady tychurodzin - to stany podrażnienia i dość cierpkie nastroje. Taki człowiekdla rozrywek i przyjemności może zaniedbywać swe obowiązki życiowe.Powinien dążyć do tego, aby być opanowanym. Gdy bowiem utraci spokój ipodda się odruchom namiętności - może narazić się na niebezpieczeństwai zostać opanowany przez wolę jednostek silniejszych psychicznie.


 

Imieniny


13 Kwietnia 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Hermenegilda,
Hermenegild, Ida,
Jan, Justyn,
Małgorzata,
Przemysł, Przemysław
Do końca roku zostało 263 dni.Fazy Księżyca: "Trzecia kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Trzecia kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->