Cytat Dnia


Tylko miłość jest silą, co złagodzić może ból świata.
Warto przeczytać


7 Października 


"A" 


Alfred 


8 Lutego 


P 


 
1 Kwietnia

Okazuje niezwykłą energię i dużą ambicję. Dumny, odważny, wyniosły -pragnie uznania i dąży do tego, aby zająć w życiu jak najwyższestanowisko. Jest to człowiek uposażony w zdolności, a natura jego jesttowarzyska. Przywiązany do swego domowego ogniska - z serdecznościąpodtrzymuje swe

  stosunki rodzinne i nieraz nawet dumny jest ze swychkrewnych. Przeważnie osiąga jakieś stanowisko wybitne. Urodzinydzisiejsze mogą nawet przynieść godność i zaszczyty zarówno w życiuspołecznym jak i w państwowym. W innych jednak dziedzinach czeka ludzidziś urodzonych mniejsze powodzenie. Dość ekscentryczni w sposobieprowadzenia swego życia - pragną wyłącznie chodzić własnymi drogami izawsze starają się ich trzymać w życiu praktycznym. A jednak dziękitemu właśnie mogą wejść w kolizję z władzą rządzącą w kraju lub zespołeczeństwem, a nawet popaść w niebezpieczeństwo. Czy tak się stanie,czy nie - w każdym razie człowiek tak urodzony trzymając się zbytuparcie własnej drogi - nie wyjdzie na tym dobrze. Jego wada - toegoizm, gniew i nadmierna popędliwość. Kapryśny jest i zmienny wwysokim stopniu; niełatwo też zapomina uraz doznanych - chociaż rzadkotylko ma ochotę się mścić. Raczej zginie, walcząc za swe ideały lubprzyjaciela - aniżeli się cofnie o cal jeden. Tajemniczy, swych planówstrzeże dość zazdrośnie. Ognisty, aktywny - na ogół rozwija w życiudużą ekspansję. Hygiena. Nie powinien używać pokarmów zbytnioekscytujących i unikać nadmiaru narkotyków - lecz regularnie spożywaćpokarmy odżywiające mózg i nerwy. Czego się strzec winien. Niechaj niedąży do tego, aby nieustannie być otoczonym przyjaciółmi, lecz raczejstara się wsłuchiwać w głos swej intuicji i swego sumienia, przebywającw samotności. Więcej na tym skorzysta, aniżeli na towarzystwie innychludzi.

 

 

Imieniny


5 Marca 2021
Piątek
Imieniny obchodzą:
Adrian, Adrianna,
Fryderyk, Jan,
Pakosław, Pakosz,
Wacław, Wacława
Do końca roku zostało 302 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->