Cytat Dnia


W miłości pragniesz, by Ci wierzono, w przyjaźni by Cię rozumiano.
Warto przeczytać


25 Sierpnia 


1 Stycznia 


ELENA 


Wierszyki Śmieszne 


Ryby 


 
3 Kwietnia

Urodziny te dają połączenie harmonijne serca i głowy - tj. uczucia zmózgiem. Im więcej dąży człowiek dziś urodzony w kierunkuuszlachetnienia swych uczuć - tym wyższy poziom może osiągnąć.

  Rozwijasię bowiem wewnętrznie przez swe uczucia i dzięki nim -może w końcuosiągnąć znaczną potęgę psychiczną. Jest to człowiek słoneczny,przeznaczony do kierowania innymi, wywierania na nich swego wpływu ipoddawania otoczenia pod swą władzę. Sił życiowych ma zapas niezwykły -nieraz też trwoni je marnotraw- nie. Ma wrodzone zdolności do panowanianad umysłami innych ludzi i dzięki temu zajmuje przeważnie stanowiskakierownicze. Ożywia go wielka ambicja i nieustanne pragnienie władzy -wobec czego stanowiska naczelne są dla niego odpowiedniejsze aniżelipodrzędne. Nieszczególny z niego podwładny. Wady. Mimo swe usposobieniefilozoficzne i skłonność do rozmyślań głębokich - okazuje intensywnepożądania i gorący temperament. Często też staje się niewolnikiemwłasnych popędów. Lekkomyślny i łatwowierny - poddaje się wpływom swychnamiętności i dostaje się pod ich władzę. Co mu grozi. Może zostaćpozbawiony wolności lub zesłany. To niebezpieczeństwo jakie mu zagrażaw życiu - może się również przejawić jako rozstanie z bliskimi. Życieprowadzi dość dziwne. Niewielu tylko posiada przyjaciół i najczęściejnie są oni w stanie mu dopomóc. Zdrowie swe zachowuje do późnejstarości.

 

 

Imieniny


30 Listopada 2020
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Justyna,
Konstanty, Maura,
Zbysława
Do końca roku zostało 32 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 3 gościFazy Księżyca: "Pierwsza kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pierwsza kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->