Cytat Dnia


Problem z ludźmi, którzy nie mają wad, polega na tym, że zwykle mają masę irytujących cnót.
Warto przeczytać


"E" 


S 


MONIKA 


Marcin 


KALINA 


 
7 Kwietnia

Zawsze pełen jest nadziei i entuzjazmu, które go nie opuszczają,gdziekolwiek by się udał. Ma szczęśliwe usposobienie - zapomina bowiemo swych niepowodzeniach i porażkach, co mu pomaga do zachowaniarównowagi w życiu. Z łatwością wytrzymuje niepokoje i przejścia, jakiepowaliłyby

  każdego innego człowieka. Jest optymistą - pesymizm muzazwyczaj nie dokucza. Swe przedsięwzięcia przeprowadza z takąpewnością siebie i ufnością w swe siły, że w końcu wszelka krytykamilknie - a ostatecznie powodzenie uwieńczy jego poczynania.Usposobienie jego jest dość przyjazne i miłe. Ponieważ życzliwie odnosisię do wszystkich - jest lubiany powszechnie. Jego charakter jestspokojny, pełen godności, całkowicie uświadomiony; dąży najczęściej docelów znacznych i wysokich. Nieraz okazuje też duże zainteresowanienauką - a przede wszystkim lubi eksperymentowanie wszelkiego rodzaju.Wewnętrznie pożąda zgody i spokoju. Powodzenie swe w życiu nierazosiąga dzięki poparciu kobiet. Jest to człowiek otwarty, mężny,beztroski, nieustraszony - a jego energia życiowa nie słabnie wstarości. Gdy inni ludzie przekroczyli już Rubikon życia i tęsknią dospokoju - on jeszcze tworzy nowe rzeczy, zagłębia się w różnychkoncepcjach, nowych poczynaniach, przedsiębiorstwach i pełenimpulsywności, ufny we własną potęgę twórczą - organizuje i tworzy nowemożliwości życiowe. Co mu grozi. Że zostanie zraniony lub też narażonyna większe niebezpieczeństwo w pojedynku lub na wojnie. Niechaj przetounika zwad.

 

 

Imieniny


28 Lutego 2020
Piątek
Imieniny obchodzą:
Chwalibóg, Józef,
Makary, Nadbor,
Roman
Do końca roku zostało 308 dni.Fazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->