Cytat Dnia


..Twoje palce niebo nachylają do mych rąk.
Warto przeczytać


G 


JOANNA 


MARCELINA 


ALICJA 


BOGNA 


 
12 Kwietnia

Wykazuje skłonności filozoficzne i religijne, lub myśli postępowe, ajego energia i ekspansja życiowa nieraz zostają użyte na obronęsłabszych. Ma specjalne zdolności w kierunku wszelkiej propagandy.Aczkolwiek jest to człowiek wspaniałomyślny i uzdolniony - jegocharakter wykazuje dużą

zmienność. Z najmniejszego powodu porzuca razobrany kierunek i szuka innego celu oraz nowych dziedzin pracy. Bezzastanowienia naraża się na niebezpieczeństwo. Czekają go podróże iwalki życiowe. Ma on bowiem wrogów zazdrosnych - dość nędznego gatunku- nad którymi w końcu zapanuje dzięki swej energii i aktywności wrównym stopniu jak dzięki swej chytrości, podstępom i szybkościdziałania. Co mu grozi. W związkach z innymi niezbyt mu się powiedzie,a dzięki nieodpowiedniemu towarzystwu może popaść w złe nałogi: dadząmu się odczuć w życiu zazdrość oraz intrygi jego towarzyszy. Niewybiera sobie też nieraz określonych celów w życiu, lecz żyje odprzypadku do przypadku - co może nie wyjść mu na dobre. Jest toczłowiek znany ogólnie - ale wpływ jego na otoczenie nie zawsze jestdodatni. Choroby. Odznacza się nadmiarem sił życiowych, a zdrowie jegojest na ogół dobre. Nadmierna aktywność pcha go nieustannie do czynu idzięki temu nieraz szkodzi sobie przepracowaniem i musi potemodpoczywać przez dłuższe okresy. Ponieważ zawsze chce postawić na swoim- mimo wszelkie niesprzyjające okoliczności i czas nieodpowiedni -dzięki temu, rzecz prosta, spotyka się często z rozczarowaniami.Skutkiem tego okazuje niecierpliwość, popada w gniew, irytację - copotem może odbić się na działaniu żołądka lub nerek, a równieżspowodować bóle głowy lub newralgię.

 

 

Imieniny


30 Września 2022
Piątek
Imieniny obchodzą:
Grzegorz, Hieronim,
Honoriusz, Imisław,
Leopard, Sofia,
Wera, Wiera, Wiktor,
Wiktoriusz, Zofia
Do końca roku zostało 93 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 3 gościFazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->