Cytat Dnia


Niech przyjaciele moi w nocy się zgromadzą I biedne serce moje spalą w aloesie.
Warto przeczytać


29 Grudnia 


WACŁAWA 


ELEONORA 


24 Kwietnia 


21 Września 


 
15 Kwietnia

Wyniesienie to osiągnie dzięki swej pracy i własnym zasługom - ale możeono również przypaść mu w udziale dzięki wpływom osób wysokopostawionych. W każdym razie urodzenie dzisiejsze przynosi ze sobąewentualność wysunięcia się na widownię i osiągnięcia wyróżnienia.Umysł jego jest niezwykle

  giętki i uzdolniony. Zdolności i pracowitośćłączą się u niego z wielką ambicją, dzięki czemu może dokonać wielkichrzeczy. Nieraz odznacza się swym geniuszem twórczym i okazuje zdolnościartystyczne. Kto urodził się dzisiaj, pragnie czynić odkrycia iobdarzać ludzkość nowymi pomysłami i ideami. W uczuciach swych jestszlachetny, namiętny, otwarty. Potrafi być entuzjastycznymprzyjacielem, oddającym się całą duszą. Również namiętnie i z niezwykłąimpulsywnością oddaje się miłości. Małżeństwo jego jednakże niezapowiada się zbyt pomyślnie - nieraz bowiem zawiera je zbytpospiesznie - i później powstają z tego powodu nieporozumienia. Jest toczłowiek panujący nad innymi i z tego źródła czerpiący swą potęgę.Dzięki poparciu osób wyżej stojących może zrobić karierę. Wady. Jegoentuzjazm z jakim zabiera się do czynu może wyrodzić się w fanatyzm lubjakąś niebezpieczną manię. Ma on bowiem najgłębsze przekonanie o sobie,że to właśnie on sam tylko potrafi wszystkiego dokonać jak najlepiej.Przekonanie to stanowi jego przyrodzoną jakby właściwość - i żadnebłędy ani pomyłki nie są w stanie wyleczyć go z tego. Do czego powiniendążyć. Do rozwijania w sobie spokoju, rozwagi, umiarkowania icierpliwości. Powinien również starać się opanować swą niecierpliwość,drażliwość i kaprysy. Na zdrowie jego wywierają wpływ bardzo dodatnigimnastyczne ćwiczenia na otwartym powietrzu. Unikać zaś należysilniejszych podniet -zwłaszcza nadmiaru alkoholu - i tak bowiem dziękiognistej naturze -z trudnością mu przychodzi opanować swe namiętności.

 

 

Imieniny


19 Listopada 2017
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Elżbieta, Mironiega,
Paweł, Seweryn,
Seweryna
Do końca roku zostało 43 dni.Fazy Księżyca: "Trzecia kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Trzecia kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.