Cytat Dnia


Nikt nie urodził sie na swiat bez płaczu, nikt nie pyta człowieka, czy chce wejść, nikt nie pyta, czy chce wyjść.


 
15 Kwietnia

Wyniesienie to osiągnie dzięki swej pracy i własnym zasługom - ale możeono również przypaść mu w udziale dzięki wpływom osób wysokopostawionych. W każdym razie urodzenie dzisiejsze przynosi ze sobąewentualność wysunięcia się na widownię i osiągnięcia wyróżnienia.Umysł jego jest niezwykle

  giętki i uzdolniony. Zdolności i pracowitośćłączą się u niego z wielką ambicją, dzięki czemu może dokonać wielkichrzeczy. Nieraz odznacza się swym geniuszem twórczym i okazuje zdolnościartystyczne. Kto urodził się dzisiaj, pragnie czynić odkrycia iobdarzać ludzkość nowymi pomysłami i ideami. W uczuciach swych jestszlachetny, namiętny, otwarty. Potrafi być entuzjastycznymprzyjacielem, oddającym się całą duszą. Również namiętnie i z niezwykłąimpulsywnością oddaje się miłości. Małżeństwo jego jednakże niezapowiada się zbyt pomyślnie - nieraz bowiem zawiera je zbytpospiesznie - i później powstają z tego powodu nieporozumienia. Jest toczłowiek panujący nad innymi i z tego źródła czerpiący swą potęgę.Dzięki poparciu osób wyżej stojących może zrobić karierę. Wady. Jegoentuzjazm z jakim zabiera się do czynu może wyrodzić się w fanatyzm lubjakąś niebezpieczną manię. Ma on bowiem najgłębsze przekonanie o sobie,że to właśnie on sam tylko potrafi wszystkiego dokonać jak najlepiej.Przekonanie to stanowi jego przyrodzoną jakby właściwość - i żadnebłędy ani pomyłki nie są w stanie wyleczyć go z tego. Do czego powiniendążyć. Do rozwijania w sobie spokoju, rozwagi, umiarkowania icierpliwości. Powinien również starać się opanować swą niecierpliwość,drażliwość i kaprysy. Na zdrowie jego wywierają wpływ bardzo dodatnigimnastyczne ćwiczenia na otwartym powietrzu. Unikać zaś należysilniejszych podniet -zwłaszcza nadmiaru alkoholu - i tak bowiem dziękiognistej naturze -z trudnością mu przychodzi opanować swe namiętności.

 

 

Imieniny


16 Października 2021
Sobota
Imieniny obchodzą:
Ambroży, Aurelia,
Dionizy, Florentyna,
Galla, Gallina,
Gaweł, Gerard,
Gerarda, Gerhard,
Grzegorz, Radzisław
Do końca roku zostało 77 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->