Cytat Dnia


W osobliwych czasach tak samo jak w zwykłych wiadomo co się godzi.
Warto przeczytać


Filip 


HANNA 


Piotr 


GENOWEFA 


ZOFIA 


 
18 Kwietnia

Jest on namiętnym zwolennikiem wolności i występuje niezwłocznie dowalki przeciwko wszelkim ograniczeniom, walcząc o wolność czy toorężnie, czy też wymową lub piórem. Potrafi jednakże poświęcić sięrównież i dla dobra innych, albo też dla swych ideałów, dozrealizowania których posiada

  specjalne zdolności. Jest to bowiemczłowiek posiadający wielkie zdolności praktyczne -jednakżeprzejawiający również tendencje destrukcyjne lub agresywne. Pragnie onzawsze przodować innym i kroczyć na czele postępu. Bardzo szybkoodrzuca i przezwycięża ograniczające działanie wychowania lubśrodowiska w jakim wzrastał. Potrafi on pracować wytrwale i z wielkimwysiłkiem, dzięki czemu wybije się prędzej czy później, walczączawzięcie z trudnościami życia. Życie jego będzie pełne pracy,przeciwieństw i przeciwników - których zwalczać będzie namiętnie.Natura jego jest dość prosta, nie złożona, o wielkiej impulsywności.Mimo wszelkie przeszkody - odbierze on sobie od życia to, co uważa, żemu się należy. Lubi niezwykle wszelkie sporty i ruch na powietrzu. Jeston również dobrym kolegą i troszczy się o dobro zrzeszenia do któregonależy. Zawód najlepszy mający związek z polityką, literaturą, ogniemlub żelazem. Może być dobrym chirurgiem. Jego przedsięwzięcia w końcuuwieńczy powodzenie, a dzieci jego mogą zyskać nawet sławę. Wadą jegojest nieustanna chęć oponowania - przeciwko wszystkim i wszystkiemu.Jest to bowiem człowiek o usposobieniu dość wojowniczym - a gdy jestnierozwinięty i nieopanowany - dokuczają mu wy bu-chy gniewu.

 

 

Imieniny


1 Kwietnia 2020
Środa
Imieniny obchodzą:
Chryzant, Grażyna,
Hugo, Hugon,
Katarzyna, Teodora,
Tolisław, Zbigniew,
Zbyszko
Do końca roku zostało 275 dni.Fazy Księżyca: "Nów"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Nów"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->