Cytat Dnia


Klasyka to książki, które każdy chciałby zanać ale nik nie chce ich czytać.
Warto przeczytać


23 Września 


DOROTA 


11 Grudnia 


2 Września 


3 Listopada 


 
23 Kwietnia

Mimo, iż umysł jego okazuje pewne skłonności filozoficzne - człowiekdziś urodzony jest raczej materialistą, a jego skłonności i zamiłowaniasą czysto praktyczne. Mimo usposobienia wspaniałomyślnego - przywiązanyjest do pieniędzy. Z wiekiem potęguje się w nim pragnienie

spokoju iużywania owoców swej pracy; staje się stopniowo bardziej nieustępliwy.Mimo swe upodobania materialne - strona uczuciowa w jego duszy jestsilnie rozwinięta. Jest wrażliwy i uczuciowy, a jego sympatie iantypatie są zazwyczaj dość silne i stałe. O ile rozwinie się umysłowoi moralnie - dąży do tego, aby opanować swe niższe popędy - które w nimsą tak mocne i aby oczyścić swe uczucia. Okazuje wówczas wielkąintuicję i może rozwinąć duże zdolności artystyczne. A jednak człowiekdziś urodzony, a nierozwinięty umysłowo stojący na niskim szczeblukultury - staje się ofiarą swych instynktów i odruchów. Poddaje sięwówczas swym najniższym uczuciom i ugania się za rozkoszami życiamaterialnego, jedzeniem, piciem itp. Intuicja wówczas nie działazupełnie. Wady, jakie przejawia wówczas, gdy jego strona moralna jestnierozwi-nięta, to wielka skłonność do nienawiści, zazdrości i zawiści.Jego uczucia są przeważnie silnie skoncentrowane - dzięki czemu możestać się niebezpiecznym wrogiem. Zazwyczaj odbywa liczne podróże.Małżeństwo jego ma często podkład finansowy. Czeka go miłość starszejkobiety. Kobieta dziś urodzona nawet w wieku późniejszym pełna jestmłodości i spragniona miłości. Kto urodził się dzisiaj - ten w wiekupóźniejszym osiągnie powodzenie, wzrastające stopniowo. Dąży on dozrobienia majątku i jego zamiary mogą się zrealizować pomyślnie.

 

 

Imieniny


3 Grudnia 2021
Piątek
Imieniny obchodzą:
Franciszek, Kasjan,
Ksawery, Lucjusz,
Unimir
Do końca roku zostało 29 dni.Fazy Księżyca: "Między pełnią a trzecią kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pełnią a trzecią kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->