Cytat Dnia


Głupi ten, kto głupio robi...
Warto przeczytać


6 Września 


2 Lutego 


U 


24 Lipca 


BOGNA 


 
24 Kwietnia

Jego charakter jest dość impulsywny, łatwo pobudliwy, skłonny dosporów, gniewny. Jest to człowiek przyzwyczajony do wywierania swegoautorytetu na otoczenie i wykazuje skłonności do despotyzmu.Przestrzega obowiązkowości i dyscypliny, ale przy tym okazuje zbytniąpewność siebie, a

  wydaje mu się zawsze, że tylko sam ma słuszność,której nie chce przyznać innym. Chociaż się do tego nie chce przyznać -usposobiony jest fatalistycz-nie. Urodziny dzisiejsze dają dwa typy.Niższy - jest leniwy i uparty, o nadmiernej ekspansji sił życiowych,które rozwija wszystkie wyłącznie w kierunku zmysłowego użycia. Typwyższy jest spokojny, szlachetny, filantropijny. Poddaje się on chętnieprawom społecznym i potrafi przezwyciężyć swój egoizm wrodzonycałkowicie. Staje się wówczas szlachetnym altruistą i pracujeinteresownie i wytrwale dla dobra własnego społeczeństwa, nawet i całejludzkości. Zawód lub zajęcie dla osoby urodzonej dzisiaj najlepszetakie, które wymaga spokojnej pracy, zdolności praktycznych, stałości,zdecydowania i pewności siebie. Może być doskonałym rolnikiem,ogrodnikiem, leśnikiem, bankierem, finansistą, dyrektorem itp. W domuma stosunki niezbyt miłe. Czego się strzec winien. Aby przez swązbytnią pobudliwość nie szkodził swym interesom. Dzięki swemuzamiłowaniu do sporów oraz okazywanemu bez osłonek despotyzmowi - możezakłócić spokój domowy i zniszczyć swe szczęście rodzinne. Kobietaurodzona dzisiaj - jest doskonałą gospodynią, zna się na kuchni ipotrafi być również dobrą pielęgniarką chorych. Kto urodził się dzisiajosiągnie szczęście w małżeństwie z osobami urodzonymi w czasie od 22sierpnia do 21 września i od 21 grudnia do 19 stycznia.

 

 

Imieniny


13 Kwietnia 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Hermenegilda,
Hermenegild, Ida,
Jan, Justyn,
Małgorzata,
Przemysł, Przemysław
Do końca roku zostało 263 dni.Fazy Księżyca: "Trzecia kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Trzecia kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->