Cytat Dnia


Problem z ludźmi, którzy nie mają wad, polega na tym, że zwykle mają masę irytujących cnót.
Warto przeczytać


Bartosz 


ROKSANA 


Mariusz 


"Ł" 


Życzenia Jubileuszowe 


 
26 Kwietnia

Odznacza się silną wolą, poczuciem własnej godności, niezłomnością,autokratyzmem, stałością - co potęguje się z wiekiem. Jest to człowiekmądry, rozważny, uzdolniony w wielu kierunkach - jednostka dodatnia wżyciu społecznym. Do celu jaki sobie raz postawił - dąży z wielkąwytrwałością i hartem

ducha. Myśli przy tym tylko o samym sobie, ale marównież na oku i dobro całej swej rodziny - bowiem człowiek w tym dniuurodzony potrafi być dobrym ojcem. Ma wrodzoną zdolność przenikaniatego co ukryte, tajemnicze, a także i wszechstronne zrozumieniesytuacji życiowych, dzięki czemu osiąga popularność w swej sferze imoże się nawet wznieść wyżej. Odznacza się silną wolą. Cechują gointensywne przeżycia psychiczne. Uwielbia wszelkie piękno - zarówno wsztuce, w życiu jak i w przyrodzie. Jest też wielkim zwolennikiem płciodmiennej i potrafi kochać namiętnie. Lubi śpiew. Do szczęścia dążyprzez miłość. Jest oszczędny, lecz nie egoistyczny. Dzięki swym studiommoże zdobyć wiedzę i zyskać uznanie ogólne. W życiu odnosi przeważniezwycięstwa dzięki swym zdolnościom intelektualnym i tryumfuje nadwrogami. Jak już bowiem wspominaliśmy -jego umysł jest bogato obdarzonyod przyrody. Jego dążeniem jest osiągnięcie szczęścia domowego irodzinnego a przy tym nie zapomina troszczyć się również o zdobyciemajątku. Jednakże należy zastrzec, że urodziny z tego dnia dają dwatypy: Jeden - o usposobieniu filozoficznym - pogrąża się w studiach,lubi rozmyślać w samotności oddając się kontemplacji, dążąc do celówwysokich. Typ drugi � niższy - to człowiek nierozwinięty, który oddanyjest zmysłowemu użyciu i ugania się w życiu tylko za przyjemnościami.Typ wyższy może dużo w życiu dokonać i zyskać uznanie powszechne.

 

 

Imieniny


28 Lutego 2020
Piątek
Imieniny obchodzą:
Chwalibóg, Józef,
Makary, Nadbor,
Roman
Do końca roku zostało 308 dni.Fazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->