Cytat Dnia


Radość jest matką wszystkich cnót.
Warto przeczytać


15 Września 


13 Września 


14 Lutego 


MATYLDA 


STEFANIA 


 
28 Kwietnia

Jest to człowiek dość skromny, wolny od zarozumiałości, niezwyklewrażliwy i mediumiczny, odczuwa wszystko dookoła w sposób niezwyklesubtelny. Zwłaszcza piękno przyrody wywiera na nim wrażenie głębokie.Artystycznie usposobiony, o wszechstronnych zainteresowaniachumysłowych - łatwo może

  przezwyciężyć przyciąganie do rzeczymaterialnych jakie przynoszą również urodziny z dnia tego. I wówczasstaje się dostępny natchnieniom twórczym, dusza zaś jego może osiągnąćwysoki rozwój i zdobyć znaczną potęgę wewnętrzną. Ma przed sobą stałecele życiowe, jasno określone. Jest pracowity i chętnie poświęca swójczas na okazywanie pomocy w rozwoju innym. Przejmuje się też łatwotroskami innych ludzi i chętnie zajmuje się ich sprawami lub przychodziim z pomocą. Jest to człowiek pokojowy, który zaufał Opatrzności. Ajednak - gdy zajdzie tego potrzeba - potrafi być również zdecydowany,zacięty, a w obronie własnych ideałów staje się nieustępliwy. Wyróżniasię swymi zdolnościami: pełen jest zawsze pomysłów i nowych koncepcji.Lubi muzykę i sztukę - wszystko co upiększa i wysubtelnia życie. Dążydo zrobienia majątku, nie po to jednak, aby go tylko posiadać, lecz abyprzy pomocy pieniędzy kształtować swe życie jak najpiękniej i jaknajbardziej harmonijnie. Potrafi zarówno zdobywać pieniądze, jak jeutrzymać. Chociaż pragnie utrzymać komfort życiowy, jednakże zbytnionie chce się wysilać w tym kierunku. Co mu grozi. W miłości mogą gospotkać przykrości, a przez jedną z kobiet grozi mu nawet poważniejszeprzejście życiowe. Popełnia różne błędy dzięki zbyt jednostronnemunastawieniu się -co potem mści się na jego losach życiowych. Grozi murównież utrata majątku, który zbierał przez dłuższe okresyzapobiegliwie i wytrwale.

 

 

Imieniny


10 Sierpnia 2022
Środa
Imieniny obchodzą:
Asteria, Bernard,
Bogdan, Borys,
Filomena,
Laurencjusz,
Wawrzyniec, Prochor,
Wierzchosław
Do końca roku zostało 144 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 1 gośćFazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->