Cytat Dnia


Szyderstwo z innych i siebie oczyszcza umysł.
Warto przeczytać


29 Czerwca 


I 


12 Marca 


28 Października 


10 Stycznia 


 
29 Kwietnia

Umysł jego jest nastrojony pokojowo i życzliwie dla ludzkości. Dookołaniego skupiają się inni ludzie, przyciągani przez jego sympatycznąindywidualność. W otoczeniu swym budzi zaufanie i wiarę w siebie.Pragnie on też wpłynąć dodatnio na swe otoczenie i podnieść je nawyższy poziom. Z chęcią

zajmuje się rozpowszechnianiem nowych poglądów.Troszczy się też o sprawy innych ludzi - chętnie pośredniczy dla dobrainnych i opiekuje się słabszymi. Jednakże jego największezainteresowanie skupia się na własnym domu i rodzinie. Odczuwa on naogół przyciąganie do osób młodszych, a o swe dzieci troszczy sięniezwykle. Jego dobre intencje w stosunku do krewnych zostanąwynagrodzone, gdyż ci ostatni mogą mu przynieść korzyści życiowe. Lubion zwierzęta i przyrodę; odczuwa przyciąganie do życia wiejskiego. Jegorodzina jest przeważnie dość liczna. Czego się strzec powinien. Chociażposiada nadmiar sił życiowych -nieraz jednakże zapędza się za daleko,licząc na swój mocny organizm -czy to w zabawach, grze, użyciu - czyteż w pracy. W ten sposób może rozpraszać swe siły i marnować jebezużytecznie. Choroby. Na ogół człowiek dziś urodzony odznacza siędobrym zdrowiem i mocnym organizmem. Ponieważ jednak ma bardzorozwinięte upodobania smakowe i jest gastronomem - nieraz sobie w tymkierunku zbytnio pozwala, co może potem powodować powiększenie wątroby,niedomagania serca lub nerek. W wieku późniejszym wszystko to może daćsię we znaki dość dotkliwie. Trzeba podkreślić jednakże, że życieczłowieka dziś urodzonego układać się będzie bardzo łatwo i szczęśliwie- a drogą swą kroczyć będzie łatwo i pomyślnie.

 

 

Imieniny


26 Października 2020
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Dymitriusz, Ewaryst,
Eweryst, Lucyna,
Ludmiła, Lutosław,
Łucjan
Do końca roku zostało 67 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->