Cytat Dnia


Szyderstwo z innych i siebie oczyszcza umysł.


 
30 Kwietnia

Okazuje nieraz duże zdolności intelektualne zwłaszcza w kierunku naukścisłych oraz prawniczych. W obu tych zawodach będzie mu sprzyjaćpowodzenie. Jest to umysł bardzo giętki, pojętny, uzdolniony. Pełennajrozmaitszych pomysłów i projektów. Może zostać dobrym matematykiem.Przejawia dużą

  pewność siebie, co w życiu praktycznym oddaje mu wielkieusługi. Potrafi również bardzo umiejętnie bronić swych poglądów i łatwoprzekonywać innych. Jest bardzo przywiązany do ogniska domowego irodziny. Nieraz tak mu się życie układa, że mieszka razem z krewnymi.Wady przywiązane do tych urodzin to zbytnie pobłażanie sobie i brakhamulca w dążeniu do zadowolenia swych zmysłów. Nieraz też tak urodzony- nierozwinięty, nie otrzymawszy odpowiedniego wykształcenia - żyje naniskim poziomie zmysłowego użycia jedynie, uganiając się za rozrywkami,grą, etc. Co mu grozi. Sam na siebie może ściągnąć jakieś niepowodzeniażyciowe, do czego zwłaszcza mogą się przyczynić jego miłostki, akobiety w szczególności. Jak wychować takie dziecko. Przede wszystkimnależy je przyzwyczajać do umiarkowania, ale nie przez same zakazy -gdyż to mało pomóc może, lecz przez własny przykład. Ponieważ może onookazywać pewną bierność lub obojętność - należy je wobec tegoprzyzwyczajać do ćwiczeń gimnastycznych, rozwijających dobresamopoczucie i potęgujących zdrowie organizmu. Siły życiowe człowiekatak urodzonego są bardzo duże, tak że mimo wszelkich chorób, jakim możepodlegać, a które najczęściej zostają spowodowane jego zmysłowymiekscesami - żyje długo, cieszy się dobrym zdrowiem i może dojść domajątku. Odnosi się to zwłaszcza do osób urodzonych o wschodzie słońca.

 

 

Imieniny


26 Października 2020
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Dymitriusz, Ewaryst,
Eweryst, Lucyna,
Ludmiła, Lutosław,
Łucjan
Do końca roku zostało 67 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->