Cytat Dnia


Nikt nie urodził sie na swiat bez płaczu, nikt nie pyta człowieka, czy chce wejść, nikt nie pyta, czy chce wyjść.
Warto przeczytać


Koziorożec 


28 Stycznia 


Smieszne filmy 


ANNA 


KORNELIA 


 
1 Maja

Towarzyski, obrotny, na ogół dość sympatyczny - jest bogato uposażonyod przyrody i posiada duże wrodzone zdolności. Jest to człowiekwspaniałomyślny, wykazujący nieraz usposobienie entuzjastyczne oraztalenty artystyczne. Za swe usposobienie sympatyczne i towarzyskie jestogólnie

  lubiany. Zwłaszcza w godzinach wieczornych wykazuje dużeożywienie i rozmowność; lubi towarzystwo płci odmiennej. Pod względemmoralnym przedstawia się dość dodatnio, wykazując wytrwałość, wolępotęgującą się z wiekiem oraz życzliwość i uprzejmość, która jednakżecałkowicie znika, gdy go się rozgniewa. Wówczas potrafi się stać bardzozłośliwy i zawzięty. Umie słuchać z zajęciem, koncentrować się na swejpracy i milczeć wtedy, gdy tego wymaga sytuacja życiowa. Jego idee niesą zbyt wzniosłe, ale nie są też całkiem przyziemne. Jego zdolności sąprzede wszystkim rodzaju praktycznego i organizacyjnego, co zarównoprzejawia się w interesach związanych z ziemią, nieruchomościamibudowlanymi, jak i w zakresie polityki. Swe projekty potrafi wcielać wżycie z dużą praktycznością, wykazując zdolności konstrukcyjne.Usposobiony jest dość matrymonialnie i przywiązany jest do rodziny.Lubi dzieci i chciałby ich mieć jak najwięcej. Jest to człowiekprawdziwie oszczędny - co jednak może też przerodzić się w skąpstwo.Trzeba dodać, że jego usposobienie jest prawe, a uczucia szlachetne.Dzięki popularności, jaką się nieraz cieszy oraz uznaniu, jakie spotykajego czyny - łatwo może zostać wyniesiony na dobre stanowisko życiowe,a nawet uzyskać jakieś wyróżnienia lub odznaczenia. Kto urodził siędzisiaj, dzięki wielkiej pewności siebie zatriumfuje nad wrogami.Karierę swą osiągnie dzięki zwykłej bystrości i przenikliwości winteresach. Gdy urodził się biedny - otworzy się przed nim możliwośćzdobycia majątku i uznania. Gdy urodził się bogaty - może równieżzdobyć ogólny szacunek, dzięki swej subtelności i dystynkcji. Czy wten, czy w inny sposób może przy wysiłkach osiągnąć wyniesienie, lub conajmniej dobrą sytuację życiową.

 

 

Imieniny


16 Października 2021
Sobota
Imieniny obchodzą:
Ambroży, Aurelia,
Dionizy, Florentyna,
Galla, Gallina,
Gaweł, Gerard,
Gerarda, Gerhard,
Grzegorz, Radzisław
Do końca roku zostało 77 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 3 gościFazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->