Cytat Dnia


Bezmyślność zabija.Innych.


 
4 Maja

Lubi rozmyślania samotne, chętnie prowadzi studia i może zdobyć nawetgłębszą wiedzę. A jednocześnie jego zainteresowania życiowe są równieżbardzo praktyczne. Charakter jego wykazuje liczne kontrasty. Jest tobowiem człowiek podlegający licznym wpływom, a jednocześnie jest

  bardzozdecydowany, a nawet nieraz dogmatyczny, potrafi też być bardzostanowczy, a również i samowolny. Jego najważniejszą cechą jestniewątpliwie upór - mocno wierzy w siebie i zawzięcie broni swegozdania. Dzięki jednak dziwnej kontrasto-wości swej natury - lubijednocześnie wymianę poglądów, chętnie pośredniczy w sporach innychludzi i łagodzi zawziętość przeciwników. Na ogół okazuje dużo czułościi życzliwości, a w jego życiu uczucia odgrywają wielką rolę. Wytrwały,pracowity, cierpliwy i prawy usposobiony jest bratersko względem innychludzi i odznacza się swym poczuciem sprawiedliwości. Nieraz też okazujeskłonności do życia religijnego, a spełnianie dobrych uczynków sprawiamu przyjemność. Jego małżeństwo zazwyczaj niezbyt jest szczęśliwe.Wady. Mężczyzna trudny jest nieraz w obcowaniu z powodu swej chęciwyodrębniania się lub uporu. Kobieta zaś jest nadmiernie krytyczna wewszystkich sprawach domowych. Myśli bowiem zawsze o sobie, że tylko onajedna ma rację i tylko jej zdanie jest najlepsze i jedynie słuszne.Wadą osób dziś urodzonych jest to, że z wiekiem pragną coraz większejwładzy i chcą rządzić wszystkimi - lecz ich wtrącanie się do sprawinnych ludzi może spowodować, że stracą sympatię swego otoczenia. Naogół jednak człowiek urodzony dzisiaj jest dość sprawiedliwy, a jegowola jest silna. Życie jego przeważnie wypełnia spokojna praca dladobra innych. Przy końcu życia z zadowoleniem spogląda na obfiterezultaty swych wysiłków.

 

 

Imieniny


23 Października 2020
Piątek
Imieniny obchodzą:
Ignacy, Iga,
Ignacja, Żegota,
Jan, Marlena,
Odilla, Roman,
Seweryn, Teodor,
Włościsław
Do końca roku zostało 70 dni.Fazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->