Cytat Dnia


To ludzie ludziom zgotowali ten los.
Warto przeczytać


A 


4 Października 


25 Stycznia 


Damian 


BERTA 


 
6 Maja

Jest to człowiek subtelny, dążący wytrwale do zrealizowania swychprojektów i dążeń życiowych. W czynach swych jest dość powolny izacięty; nieraz się waha. Lubi spokój i odpoczynek po pracy. Rozwijasię stopniowo w miarę swych różnorodnych przeżyć. Potrafi wybrać codobre i przyswoić sobie

  na stałe. Wykazuje wielką siłę koncentracji idużą wrażliwość, graniczącą z mediumicznością. Pełen jest nadziei iufności, które go nie opuszczają pośród wszelkich okoliczności iprzejść życiowych. Nie szczędzi wysiłków, aby osiągnąć w jakimśkierunku doskonałość i uzyskać w ten sposób wyższość nad innymi ludźmi.Broni swych ideałów i walczy o swe przekonania, których łatwo niezmienia. W polemice jest zacięty i może rozwinąć wielką siłę. Potrafibyć w razie potrzeby bardzo wymowny, zarówno w wypadku, gdy chodzi ojego własne interesy, jak też i o sprawy innych ludzi. Osoba jego budzipośród otoczenia zainteresowanie, a nieraz już nawet w młodości udajemu się osiągnąć pewne powodzenie. Może zdobyć uznanie dzięki swejtwórczości artystycznej lub literackiej. Albo też osiągnąć powodzeniefinansowe dzięki swej obrotności i dobrej orientacji w interesach. Napolu nauki lub polityki może osiągać również rezultaty pomyślne. Przedewszystkim jednak może wyróżniać się na polu twórczości, o ilenaturalnie osiągnie odpowiedni rozwój - wznieść się duchem ponadograniczenia zmysłów i materii. Obdarzony intuicją i fantazją nierzadkookazuje dużą muzykalność. Cechują go ożywiające i zapładniającezdolności milczącego rozmyślania oraz zdolność do skupiania się na swejpracy i zadaniach życiowych. Sąd swój tworzy zazwyczaj powoli. Trzebadodać, że wszelkie wady urodzin dzisiejszych łatwo mogą zostaćprzezwyciężone, gdyż człowiek taki ma umysł szlachetny i wzniosłeserce. Toteż najczęściej w życiu osiąga dobre stanowisko - odpowiedniodo swego pochodzenia i wykształcenia, jakie otrzymał. W końcu może byćnawet wyróżniany przez innych i osiągnąć uznanie ogólne.

 

 

Imieniny


26 Maja 2020
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Beda, Filip,
Marianna, Paulina,
Więcemił, Wilhelmina
Do końca roku zostało 220 dni.

Gościmy
Fazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->