Cytat Dnia


Głupi ten, kto głupio robi...


 
9 Maja

Jest to człowiek pełen pomysłów, a jego projekty nieraz się w czynwcielą, gdyż jest on zdolnym wykonawcą. Charakter jego jest dość miły -cechuje go pewien spokój wewnętrzny, który potęguje się z wiekiem.Staje się wówczas coraz więcej przywiązany do wygód, użycia, zbytku iniechętnie odnosi się

  do rzeczy nowych lub niezwykłych. Posiadazdolności krasomówcze, które może doskonale rozwinąć, a także zostaćprzywódcą jakiejś partii politycznej. Cechuje go umiarkowanie ipoczucie własnej potęgi. Jednakże u ludzi nierozwiniętych występujeczęsto zbyt wielkie zadowolenie z samego siebie i niepotrzebneprzekonanie o swej wielkości - do czego nie ma najmniejszego nierazpowodu. Ta zarozumiałość nie oparta na żadnych podstawach - może zrazićdo niego otoczenie. Dobrze lubi się namyśleć zanim coś przedsięweźmie -potem jednakże potrafi pracować wytrwale i konsekwentnie. Czuje wielkąsympatię do sztuki - zwłaszcza stosowanej i lubi śpiew. Dąży wytrwaledo zrobienia majątku i jest wielce zadowolony, skoro mu się udaosiągnąć zyski materialne. W interesach zawsze sobie zostawia - nawszelki wypadek - zabezpieczoną możność wycofania się. Wady przywiązanedo dzisiejszych urodzin - to przede wszystkim zbytnia drażliwość. Małopotrzeba do tego, aby wprowadzić w gniew człowieka dziś urodzonego. Razpodrażniony - staje się niezwykle oporny i niechętny do zgody. Nie jestto zbyt przyjemny towarzysz życia - gdyż przeciwstawia się innym znajmniejszego powodu i wówczas nie ma względów dla uczuć innych osób.Co mu grozi. Ze jego wysiłki życiowe pozostaną bezpłodne - czy to zpowodu niepotrzebnego uporu - czy też z powodu wręcz odmiennego - brakuzdecydowania.

 

 

Imieniny


13 Kwietnia 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Hermenegilda,
Hermenegild, Ida,
Jan, Justyn,
Małgorzata,
Przemysł, Przemysław
Do końca roku zostało 263 dni.Fazy Księżyca: "Trzecia kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Trzecia kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->