Cytat Dnia


Błogosławiony ten,co nie mając nic do powiedzenia,nie obleka tego faktu w słowa.
Warto przeczytać


8 Grudnia 


DANUTA 


"T" 


18 Grudnia 


Sławek 


 
11 Maja

Jest to człowiek oryginalny, który może nawet okazać talent w jakimśspecjalnym kierunku. Umysł jego jest bardzo czujny, choć usposobieniema milczące. Poważny, zastanawiający się - jest przy tym bardzo obrotnyi odznacza się swą silną wolą. Troskliwie wszystko rozważa i obserwuje- i przeważnie w końcu

  doprowadzi do skutku to, co sobie postanowi. Wewszystkich swych skłonnościach zarówno jak i w cechach charakteru jeststały - i to również w dobrym jak i w złym. Usposobiony na ogół dośćprzyjaźnie dla innych - dąży jednakże do tego, aby się odosobnić odnich i wytworzyć między nimi a sobą przedział. Cechuje go zdrowyrozsądek; umysł jego okazuje skłonności analityczne. Odznacza się swymidobrymi pomysłami, wykazuje często zdolności krasomówcze.. Jestwytrwały, obdarzony dużą siłą życia, chociaż nieraz dość powolny. Mimoswe skłonności materialistyczne potrafi kochać z całym oddaniem się ipoświęceniem. Jak wychować dziecko dziś urodzone. Potrzebuje onostarannej opieki, przy czym należy dążyć do odzwyczajania go od uporu izmysłowości, starając się zaszczepić mu bardziej idealne poglądy iregularne przyzwyczajenia, których potem stale się będzie trzymać wżyciu. Zawód dla niego najlepszy taki, gdzie zachodzi potrzeba badańdrobiazgowych i prac analitycznych. Może być doskonałym chemikiem. Comu grozi. Grożą mu wrogowie skryci i zawzięci, którzy będą się staralimu zaszkodzić. Może się im to powieść i wówczas przeszkodzą mu wosiągnięciu jego zamiarów i spełnieniu się projektów życiowych.

 

 

Imieniny


14 Listopada 2019
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Agata, Aga, Damian,
Elżbieta, Emil,
Emiliusz, Jozafat,
Józef, Judyta,
Kosma, Laurenty,
Lewin, Serafin,
Ścibor, Ścibora,
Wszerad
Do końca roku zostało 48 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.