Cytat Dnia


Nie przyszła góra do Mahometa, Mahomet przyszedł do góry.


 
11 Maja

Jest to człowiek oryginalny, który może nawet okazać talent w jakimśspecjalnym kierunku. Umysł jego jest bardzo czujny, choć usposobieniema milczące. Poważny, zastanawiający się - jest przy tym bardzo obrotnyi odznacza się swą silną wolą. Troskliwie wszystko rozważa i obserwuje- i przeważnie w końcu

  doprowadzi do skutku to, co sobie postanowi. Wewszystkich swych skłonnościach zarówno jak i w cechach charakteru jeststały - i to również w dobrym jak i w złym. Usposobiony na ogół dośćprzyjaźnie dla innych - dąży jednakże do tego, aby się odosobnić odnich i wytworzyć między nimi a sobą przedział. Cechuje go zdrowyrozsądek; umysł jego okazuje skłonności analityczne. Odznacza się swymidobrymi pomysłami, wykazuje często zdolności krasomówcze.. Jestwytrwały, obdarzony dużą siłą życia, chociaż nieraz dość powolny. Mimoswe skłonności materialistyczne potrafi kochać z całym oddaniem się ipoświęceniem. Jak wychować dziecko dziś urodzone. Potrzebuje onostarannej opieki, przy czym należy dążyć do odzwyczajania go od uporu izmysłowości, starając się zaszczepić mu bardziej idealne poglądy iregularne przyzwyczajenia, których potem stale się będzie trzymać wżyciu. Zawód dla niego najlepszy taki, gdzie zachodzi potrzeba badańdrobiazgowych i prac analitycznych. Może być doskonałym chemikiem. Comu grozi. Grożą mu wrogowie skryci i zawzięci, którzy będą się staralimu zaszkodzić. Może się im to powieść i wówczas przeszkodzą mu wosiągnięciu jego zamiarów i spełnieniu się projektów życiowych.

 

 

Imieniny


27 Maja 2020
Środa
Imieniny obchodzą:
Beda, Izydor, Jan,
Juliusz, Lucjan,
Magdalena, Radowit
Do końca roku zostało 219 dni.Fazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->