Cytat Dnia


Ci, co rozśmieszają ludzi, cenniejsi są od tych, co każą im płakać.
Warto przeczytać


Cyprian 


14 Maja 


23 Kwietnia 


8 Czerwca 


WANDA 


 
14 Maja

Charakter jego wykazuje cechy dość kontrastowe. Chociaż jest cierpliwympracownikiem i usposobionym na ogół dość skromnie - potrafi być równieżbezlitosny i egoistyczny. Stara się on odpowiedzieć wymaganiom, jakiemu stawiają inni - mimo to jednak najczęściej swymi

  zdolnościamipokieruje nieodpowiednio. Wady przywiązane do dzisiejszych urodzin toprzede wszystkim charakter dość cierpki - a w poczynaniach swychchwiejny nieraz i słaby. Co mu grozi. Jest zbyt łatwowierny w stosunkudo ludzi i źle umieszcza swe zaufanie. Toteż zostanie ono nadużyte. Doczego powinien dążyć. Przede wszystkim do opanowania swej zmysłowości -a zwłaszcza powinien pod tym względem poskramiać swą wyobraźnię. Gdyprzezwycięży swe namiętności staje się prawy i wierny i może dokonaćwielkich rzeczy. Okazuje wówczas niezwykłą potęgę umysłową, idzie zapostępem czasu i szeroko stosuje w życiu społecznym nowe odkrycia iwynalazki. Może też osiągnąć niezwykły rozwój i przejawiać jakiś bardzooryginalny talent. Nie powinien zapominać, że największym ze wszystkichzawojo-wań - jest opanowanie samego siebie. Kto urodził się dzisiaj -powinien od czasu do czasu przebywać w sa- motności, która jest dlaniego źródłem potęgi wewnętrznej. O ile chodzi zwłaszcza o ważniejszedecyzje - powinien je przedsiębrać w samotności, gdyż inaczej możepodlegać wpływowi otoczenia, na który jest bardzo wrażliwy.

 

 

Imieniny


22 Czerwca 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Achacjusz, Achacy,
Agenor, Alban,
Broniwoj, Flawiusz,
Innocenty,
Innocenta, Kirył,
Paulina
Do końca roku zostało 193 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->