Cytat Dnia


Panie, spraw, abym zawsze pragnął więcej niż zdołam osiągnąć.
Warto przeczytać


ZOFIA 


28 Marca 


ALDONA 


26 Września 


JUDYTA 


 
14 Maja

Charakter jego wykazuje cechy dość kontrastowe. Chociaż jest cierpliwympracownikiem i usposobionym na ogół dość skromnie - potrafi być równieżbezlitosny i egoistyczny. Stara się on odpowiedzieć wymaganiom, jakiemu stawiają inni - mimo to jednak najczęściej swymi

  zdolnościamipokieruje nieodpowiednio. Wady przywiązane do dzisiejszych urodzin toprzede wszystkim charakter dość cierpki - a w poczynaniach swychchwiejny nieraz i słaby. Co mu grozi. Jest zbyt łatwowierny w stosunkudo ludzi i źle umieszcza swe zaufanie. Toteż zostanie ono nadużyte. Doczego powinien dążyć. Przede wszystkim do opanowania swej zmysłowości -a zwłaszcza powinien pod tym względem poskramiać swą wyobraźnię. Gdyprzezwycięży swe namiętności staje się prawy i wierny i może dokonaćwielkich rzeczy. Okazuje wówczas niezwykłą potęgę umysłową, idzie zapostępem czasu i szeroko stosuje w życiu społecznym nowe odkrycia iwynalazki. Może też osiągnąć niezwykły rozwój i przejawiać jakiś bardzooryginalny talent. Nie powinien zapominać, że największym ze wszystkichzawojo-wań - jest opanowanie samego siebie. Kto urodził się dzisiaj -powinien od czasu do czasu przebywać w sa- motności, która jest dlaniego źródłem potęgi wewnętrznej. O ile chodzi zwłaszcza o ważniejszedecyzje - powinien je przedsiębrać w samotności, gdyż inaczej możepodlegać wpływowi otoczenia, na który jest bardzo wrażliwy.

 

 

Imieniny


11 Grudnia 2019
Środa
Imieniny obchodzą:
Damazy, Daniela,
Julia, Stefan,
Waldemar, Wojmir
Do końca roku zostało 21 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.