Cytat Dnia


Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza.
Warto przeczytać


17 Lutego 


3 Grudnia 


B 


Augustyn 


Zenobiusz 


 
18 Maja

Jest człowiekiem czułym, serdecznym i kochliwym. Ma on dość silneskłonności matrymonialne - a mimo to uczucia swe kieruje nieraz na złetory. Jest dość ambitny i pragąłby zająć jakieś stanowisko bardziejwybitne, a dzięki swym wytrwałym wysiłkom nieraz osiąga pozycjęodpowiedzialną w życiu.

  Osoby wyżej stojące od niego okazują mu swąpomoc i protekcję, a wyższe sfery towarzyskie przyczyniają się niemałodo jego kariery. Chęć panowania nad innymi wyraźnie się przebija w jegocharakterze. Dzięki swej mądrości, a również i okazywanemu taktowi iuprzejmości dla innych - może osiągnąć duże wpływy. Posiada on umysłzrównoważony. Stały, cierpliwy, uparty - a cechy te potęgują się w nimz wiekiem - gdy raz coś sobie postanowi - pragnie to wykonać za wszelkącenę. Długo się namyśla i rozważa - ale gdy raz ustali swe zamierzenia-wówczas dąży do swego celu z wielkim zdecydowaniem, nawet i w tymwypadku, gdyby to miało go doprowadzić do kolizji z prawem. Na ogółżycie jego płynie dość spokojnie i nie obfituje w jakieś wydarzenianadzwyczajne. Zazwyczaj okazuje dużo prawości i pewną szczodrość - aleczasami znowu bywa wyjątkowo oszczędny. Przeważnie przychodzi domajątku dzięki wykonywanemu zawodowi. Jego wady - to zbytnieskoncentrowanie się na samym sobie i przypisywanie swej osobiezbytniego znaczenia. Nie jest też wolny od wady szyderstwa, a charakterjego przyjmuje nieraz odcień zbyt władczy. Co mu grozi. Jest tocharakter dość ambitny, który jednak w swym dążeniu do zrobieniakariery nie zawsze posługuje się odpowiednimi środkami i z tego powodumoże ściągnąć na siebie przewroty losu. 2 tego również powodu jegoaspiracje i dążenia mogą się wcale nie zrealizować.

 

 

Imieniny


30 Czerwca 2022
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Alpinian,
Ciechosława, Cyryl,
Emilia, Lucyna,
Marcjal
Do końca roku zostało 185 dni.Fazy Księżyca: "Trzecia kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Trzecia kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->