Cytat Dnia


Bezmyślność zabija.Innych.
Warto przeczytać


23 Marca 


15 Września 


17 Czerwca 


Zbigniew 


LUDWIKA 


 
19 Maja

Lubi uznanie i bardzo się troszczy o swą opinię. Jego poglądy sąnajczęściej demokratyczne, a jednakże mimo to lubi występować okazale iwysuwać się w życiu na pierwsze miejsca. Dąży on bowiem do potęgi iwładzy i przewodzenie nad innymi sprawia mu wielką przyjemność.

  Pragniepanować - niezależnie od tego, czy posiada potrzebne do tegokwalifikacje, czy nie. W końcu jednakże sam zostanie opanowany - gdypopadnie w więzy miłości i dostanie się pod wpływ przemożny żony.Posiada on duże zdolności organizacyjne i silną wolę - dzięki czemumoże się wybić w życiu. Powodzenie czeka go zarówno na polu sztuki jakteż i w zawodach mających coś wspólnego z ziemią - w rolnictwie,ogrodnictwie, a także w związku z kopalniami i ich produktami. Urodzinydzisiejsze przynoszą szanse korzystne na zrobienie kariery i zdobyciemajątku, czy to dzięki interesom, pomyślnej lokacie kapitałów, czy teżprzez akcje, przedsiębiorstwa publiczne itp. Kto urodził się dzisiajmoże również otrzymać spadek po rodzicach lub krewnych. Organizm jegojest silny i wykazuje dużo sił życiowych. Wady Umysł jego jest nierazfantastyczny, zazdrosny, despotyczny. Nie jest samodzielny i pożyczasobie myśli, idee i natchnienia od innych. Czego się strzec winien.Jego życie obfituje w dziwne przygody i wydarzenia. Niechaj zatembędzie ostrożny i strzeże się nieszczęśliwych przypadków. Kobieta dziśurodzona - panuje nad mężem i nad swą rodziną. Dzięki mężowi możeosiągnąć majątek.

 

 

Imieniny


23 Października 2020
Piątek
Imieniny obchodzą:
Ignacy, Iga,
Ignacja, Żegota,
Jan, Marlena,
Odilla, Roman,
Seweryn, Teodor,
Włościsław
Do końca roku zostało 70 dni.Fazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->