Cytat Dnia


Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy, ale na szukanie go warto poświęcić życie.
Warto przeczytać


U 


5 Lipca 


10 Lipca 


29 Września 


8 Marca 


 
21 Maja

Jest to człowiek przedsiębiorczy, wyróżniający się swym oryginalnymumysłem. Jest tak uzdolnionym, że prawie w każdym kierunku może w życiuliczyć na powodzenie. Może być dobrym pracownikiem umysłowym,teoretykiem, myślicielem, uczonym, wynalazcą, mówcą. Mózg jego pracujew harmonii ze

  zdolnościami wykonawczymi rąk, a dzięki swym artystycznymzdolnościom może być doskonałym pracownikiem na polu sztuki stosowanej.Wesoły, o miłym usposobieniu, towarzyski - przywiązany jest do życiamaterialnego. Jego przyjaciele - to ludzie bardzo aktywni, popierają gow życiu i nieraz lwią część swego powodzenia ma im do zawdzięczenia. Maon również protektorów wśród osób wyżej postawionych, a wpływ tejprotekcji dość dużo obejmuje i w skutkach swych może się okazać w życiuwielce dobroczynny. Wady. Z powodu zbyt negatywnego i nerwowegousposobienia jakie posiada - może podlegać ujemnym wpływom otoczenia izostać wciągnięty w złe towarzystwo. Jak wychować dziecko dziśurodzone. Potrzebuje ono przede wszystkim jak najbardziej troskliwej istarannej edukacji oraz troski o rozwinięcie jego charakteru.Pozostawione samemu sobie - bez odpowiedniego wykształcenia -nierozwija się i pozostaje silnie zmysłowy i uganiającym się za użyciem.Tacy mężczyźni gdy dorosną - mówią zbyt dużo i zbyt głośno, zachowująsię nieodpowiednio i nie cieszą się sławą. Kobiety znowu -nie-rozwinięte i nieopanowane - nerwowe i są niespokojne. Ale za to gdyotrzymają odpowiednie wykształcenie i wychowanie -obie płcie wykazujądużą subtelność i dobry smak. Na ogół charakter osoby urodzonej dzisiajjest dość dodatni, a życie rodzinne zapowiada się nieźle.

 

 

Imieniny


19 Października 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Ferdynand, Fryda,
Pelagia, Pelagiusz,
Piotr, Siemowit,
Skarbimir, Toma,
Ziemowit
Do końca roku zostało 74 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.