Cytat Dnia


Głupi ten, kto głupio robi...
Warto przeczytać


Arkadiusz 


20 Marca 


11 Czerwca 


21 Lutego 


28 Sierpnia 


 
21 Maja

Jest to człowiek przedsiębiorczy, wyróżniający się swym oryginalnymumysłem. Jest tak uzdolnionym, że prawie w każdym kierunku może w życiuliczyć na powodzenie. Może być dobrym pracownikiem umysłowym,teoretykiem, myślicielem, uczonym, wynalazcą, mówcą. Mózg jego pracujew harmonii ze

  zdolnościami wykonawczymi rąk, a dzięki swym artystycznymzdolnościom może być doskonałym pracownikiem na polu sztuki stosowanej.Wesoły, o miłym usposobieniu, towarzyski - przywiązany jest do życiamaterialnego. Jego przyjaciele - to ludzie bardzo aktywni, popierają gow życiu i nieraz lwią część swego powodzenia ma im do zawdzięczenia. Maon również protektorów wśród osób wyżej postawionych, a wpływ tejprotekcji dość dużo obejmuje i w skutkach swych może się okazać w życiuwielce dobroczynny. Wady. Z powodu zbyt negatywnego i nerwowegousposobienia jakie posiada - może podlegać ujemnym wpływom otoczenia izostać wciągnięty w złe towarzystwo. Jak wychować dziecko dziśurodzone. Potrzebuje ono przede wszystkim jak najbardziej troskliwej istarannej edukacji oraz troski o rozwinięcie jego charakteru.Pozostawione samemu sobie - bez odpowiedniego wykształcenia -nierozwija się i pozostaje silnie zmysłowy i uganiającym się za użyciem.Tacy mężczyźni gdy dorosną - mówią zbyt dużo i zbyt głośno, zachowująsię nieodpowiednio i nie cieszą się sławą. Kobiety znowu -nie-rozwinięte i nieopanowane - nerwowe i są niespokojne. Ale za to gdyotrzymają odpowiednie wykształcenie i wychowanie -obie płcie wykazujądużą subtelność i dobry smak. Na ogół charakter osoby urodzonej dzisiajjest dość dodatni, a życie rodzinne zapowiada się nieźle.

 

 

Imieniny


13 Października 2019
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Daniel, Edward,
Gerald, Geraldyna,
Maurycy, Mikołaj,
Siemisław, Teofil
Do końca roku zostało 80 dni.Fazy Księżyca: "Pierwsza kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pierwsza kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.