Cytat Dnia


Przez całe życie płacimy stale jedną i jedyną najbardziej wartościową rzeczą jaką posiadamy, a mianowicie życiem.
Warto przeczytać


8 Listopada 


DOROTA 


13 Września 


Stanisław 


Maciej 


 
22 Maja

Inteligentny, pełen energii - w walkach życiowych osiąga zwycięstwodzięki swej wyższości intelektualnej nad przeciwnikami. Wykazuje dużezdolności do koncentrowania się na swej pracy Odważny i przedsiębiorczy- pragnie własną pracą i wysiłkiem całego życia wybić się na

  stanowiskozaszczytne i przezwyciężyć wszelkie przeciwieństwa, jakie spotyka nadrodze prowadzącej do tego celu. Bardzo praktyczny - doskonaleorientuje się w interesach. Mimo wszystko jednakże może być narażony naniepowodzenia w związku z własnością nieruchoma. Nieraz bywa obdarzonyniezwykłymi zdolnościami lub nawet talentem w jakimś kierunku. Może naprzykład lubować się w odkrywaniu tajemnic przyrody; poczyni jakieśspecjalne wynalazki w zakresie nau- kowym - ewentualnie w dziedzinieelektryczności, optyki lub chemii. Odznacza się też swymi niezwykłymizdolnościami zarówno w kierunku literackim jak i artystycznym. Ale jegozdolności mogą również znaleźć doskonałe zastosowanie w kierunku czystofilozoficznym. Ponieważ potrafi bardzo zręcznie odkrywać cudzetajemnice - mógłby zostać doskonałym detektywem, sędzią śledczym lubprawnikiem. Co mu grozi. Że może zakończyć swe życie przedtem, aniżelizadowoli swe najwyższe ambicje i osiągnie ostateczny cel swychpragnień. Do czego powinien dążyć. Powinien starać się o jednolitość iharmonię swego charakteru. Zdarza się bowiem, że jego natura wykazujepewną podwójność - inny jest w słowach, a inny w czynach. Ta podwójnośćprzejawia się coraz silniej z wiekiem, łącznie z drażliwością iniepokojem wewnętrznym. Jest to człowiek wymowny, umiejący niezwyklezręcznie bronić swych poglądów. W zawodzie swym zazwyczaj udaje mu sięosiągnąć dobre stanowisko. Może też osiągnąć powodzenie w zakresiewojskowości.

 

 

Imieniny


14 Sierpnia 2020
Piątek
Imieniny obchodzą:
Alfred, Atanazja,
Dobrowój, Euzebiusz,
Kalikst, Kaliksta,
Machabeusz
Do końca roku zostało 140 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 1 gośćFazy Księżyca: "Między pełnią a trzecią kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pełnią a trzecią kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->