Cytat Dnia


W miłości pragniesz, by Ci wierzono, w przyjaźni by Cię rozumiano.
Warto przeczytać


Darmowa tapeta! 


OLIMPIA 


MARTYNA 


13 Kwietnia 


19 Lipca 


 
25 Maja

Wspaniałomyślny, sympatyczny - odznacza się zdrowym rozsądkiem itrafnością swych spostrzeżeń. Gościnny, uprzejmy - troszczy się owygody i rozrywki swych gości. Wywiera wpływ przyciągający na innych, aw życiu nie zabraknie mu przyjaciół i zwolenników. Posiada wielkąwyobraźnię, ale przy swych

  zdolnościach niezwykłych może okazywać teżusposobienie kapryśne lub fantastyczne. Może też przejawiać pewientalent w jakimś określonym kierunku. Intelekt jego jest bardzo aktywnyi ostry; niezwykle trafnie obserwuje wydarzenia i ludzi, a sądy jego sąprzeważnie słuszne. Dzięki swym specjalnym zdolnościom zarównoanalitycznym jak i praktycznym człowiek urodzony dnia tego mógłbyzostać doskonałym detektywem, sędzią śledczym, prawnikiem. Usposobieniejego jest przyjazne i szlachetne - lubi pracę społeczną. Może zająć zczasem stanowisko odpowiedzialne, na którym będzie się cieszyłzaufaniem ogólnym. Dzięki własnym swym wysiłkom może osiągnąćwyniesienie zawodowe w zakresie swej pracy jak i w zakresie swegospołecznego środowiska. Nieraz zdarza się, że ma ważne zadania dospełnienia w życiu - i stopniowo wznosi się na jakąś dobrą pozycjężyciową, zajmując dobre stanowisko lub sprawując jakiś ważniejszyurząd. Urodziny te nieraz dają tendencję do dwóch małżeństw - zwłaszczau kobiet. Taki człowiek jest lojalny i wierny w stosunku do swychprzyjaciół, lecz usposobienie jego jest zmienne. Zręcznie dostosowującysię do warunków i otoczenia - szybko podnosi się z wszelkich upadków iklęsk życiowych i toruje sobie nowe drogi w życiu. Poszukuje wytrwaleprawdy - a przy tym zawsze widzi dwie strony każdego zagadnienia - i takontrastowość i podwójność jego charakteru nieraz się zaznacza w życiu.Umysł jego niezwykle ruchliwy - zawsze jest czynny. Zapytany w jakiejśsprawie - może dać zawsze na to kilka odpowiedzi.

 

 

Imieniny


30 Maja 2020
Sobota
Imieniny obchodzą:
Andonik, Feliks,
Ferdynand, Joanna,
Sulimir
Do końca roku zostało 216 dni.Fazy Księżyca: "Nów"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Nów"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->