Cytat Dnia


Tylko miłość jest silą, co złagodzić może ból świata.
Warto przeczytać


Marcin 


25 Kwietnia 


"O" 


14 Czerwca 


15 Lipca 


 
26 Maja

Inny jest w swych myślach a inny w czynach. Zręczny jest bardzo wwyrażaniu swych myśli, czy w słowie, czy w piśmie i okazuje zdolnościartystyczne i literackie. Nieco wyniosły i egoistyczny - jest dobrympracownikiem umysłowym; potrafi zwłaszcza dobrze rozumować i dowodzićsłuszności swego

  zdania. W sporach jest zacięty i nieustępliwy.Wykazuje w ogóle dość wojowniczą naturę - jest też zazdrosny. Nie cofasię w życiu przed ryzykiem i hazardem. Jest to człowiek wszechstronnieuzdolniony o naturze podwójnej. Inne jest jego wnętrze - a inaczejpostępuje na zewnątrz. Nastroje jego zmieniają się nieustannie. Gdyjest dobrze usposobiony - wówczas jest doskonałym pracownikiem ichętnie przychodzi z pomocą innym. Pod wpływem zaś złych nastrojów -jest bezwładny i obojętny. Na ogół trzeba stwierdzić, że w życiu dośćmu się wiedzie, a jego wszechstronne zainteresowania i projektyrealizują się pomyślnie. Przy tym interesa swe prowadzi umiejętnie isystematycznie, i również w swych zajęciach i pracy umysłowej jeststaranny i metodyczny Zwraca uwagę na swe zachowanie, wygląd zewnętrznyi troszczy się o ubranie. Może liczyć na powodzenie i karierę wwojskowości. Jego bracia mogą osiągnąć dobre stanowiska. Czyni onodważne wysiłki w celu zdobycia bogactwa i osiągnięcia stanowiska. Comu grozi. Czeka go jednak opozycja wrogów, która będzie mu w tymprzeszkadzać dość silnie i nie można powiedzieć na pewno, czy mu sięuda zwalczyć swych przeciwników. Zycie jego zależne jest od ryzyka.

 

 

Imieniny


5 Marca 2021
Piątek
Imieniny obchodzą:
Adrian, Adrianna,
Fryderyk, Jan,
Pakosław, Pakosz,
Wacław, Wacława
Do końca roku zostało 302 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->