Cytat Dnia


Nie biegnij za szybko przez życie bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam, wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy.
Warto przeczytać


APOLONIA 


Lech 


20 Listopada 


23 Stycznia 


Edward 


 
28 Maja

Jest to człowiek o usposobieniu szlachetnym, dążący do tego, aby byćzadowolonym z życia i osiągnąć w nim pełnię szczęścia. W zachowaniuswym jest uprzejmy, ujmujący, delikatny - na ogół budzi do siebiesympatię. Zachowanie jego jest grzeczne, a nieraz nawet pełne wdzięku.Lubi ubierać się

  elegancko. Odznacza się dobrą pamięcią; lubi rozmyślaći zastanawiać się w spokoju. Jednakże wyobraźnia jego nie jestbynajmniej zbytnio rozwinięta. Na ogół okazuje pewne zainteresowanialiterackie zarówno jak i naukowe. Udziela chętnie rad swemu otoczeniu imocno jest przekonany o ich słuszności. Jest to zwolennik wszelkiegopiękna i sztuki, pragnący dookoła siebie widzieć tylko harmonię izgodę. Skoro nauczy się czynić dobry użytek ze swych zdolności -wówczas może osiągnąć wysoki poziom rozwoju zarówno pod względemumysłowym jak i duchowym. Czeka go małżeństwo z miłości, w którymbędzie się czuć szczęśliwy. Lubi też swatać swych znajomych. Zarówno wewspółdziałaniu jak i w małżeństwie najlepiej harmonizuje z ludźmiurodzonymi od dnia 21 stycznia do 20 lutego oraz od dnia 22 września dodnia 22 października. Kobieta urodzona tego dnia - wyróżnia się swymiumysłowymi zdolnościami, dążeniem do postępu, szerszego ujęcia,niezależnością. Mogą się przed nią otworzyć rozmaite możliwości karieryzawodowej. Z wiekiem staje się coraz bardziej władcza, ale też nerwowai niespokojna, z tendencją do popadania w krańcowość. Czekać ją może wżyciu ewentualność dwóch małżeństw lub dłuższych związków.

 

 

Imieniny


19 Września 2018
Środa
Imieniny obchodzą:
Alfons, Alfonsyna,
January, Konstancja,
Sydonia, Teodor,
Więcemir
Do końca roku zostało 104 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.