Cytat Dnia


Tylko miłość jest silą, co złagodzić może ból świata.
Warto przeczytać


2 Sierpnia 


10 Sierpnia 


"Ł" 


Licencja Joomla! 


STEFANIA 


 
30 Maja

Jest to człowiek niezależny, dążący do wolności - o charakterze dośćsympatycznym. Wiara w siebie, poczucie własnej godności i pełniaświadomości własnych sił - to jego najwybitniejsze cechy charakteru. Maon dobre intencje - ale nieraz jest zbyt rozproszony. Wszystko codotyczy życia

  umysłowego żywo go interesuje; dąży do rozwojuwszechstronnego wykształcenia i wysubtelnienia przez nieustannąaktywność myślową. Umysł jego jest obdarzony własnościami specjalnymi.Potrafi on zajmować się takimi rzeczami, jakie niecierpliwią innych. Mazdolności do układania i rozwiązywania szarad, rebusów, rozstrzyganiazagadkowych problemów, odkrywania tajemnic itp Bardzo wszechstronny wswych zainteresowaniach - robi kilka rzeczy naraz - nieraz też zawódjego jest podwójny. Ta podwójność w życiu człowieka urodzonego dzisiajodgrywa dość dużą rolę i nieraz spotykają go przeżycia podwójnegorodzaju. Kobieta urodzona dzisiaj nieraz ma dwóch mężów lub teżprzeżywa kilka dłuższych związków. Kto urodził się dzisiaj wyróżnia sięswą szeroką wiedzą, wpływami i autorytetem. Jego stanowisko życiowezazwyczaj ustala się w połowie życia - i jest to zazwyczaj jakaś dobrapozycja. Umysł jego wykazuje specjalne uzdolnienie do panowania nadinnymi. Czeka go ewentualność małżeństwa z cudzoziemką. Na ogół wiedziemu się w życiu. Wady. Chętnie pozuje, jest dumny, samowolny izaniedbuje swe obowiązki. Co mu grozi. Ugania się za sensacją, cościągnie na niego poważne przykrości życiowe.

 

 

Imieniny


5 Marca 2021
Piątek
Imieniny obchodzą:
Adrian, Adrianna,
Fryderyk, Jan,
Pakosław, Pakosz,
Wacław, Wacława
Do końca roku zostało 302 dni.Fazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->