Cytat Dnia


Głupi ten, kto głupio robi...
Warto przeczytać


BOGUMIŁA 


Paweł 


PATRYCJA 


"G" 


GERTRUDA 


 
30 Maja

Jest to człowiek niezależny, dążący do wolności - o charakterze dośćsympatycznym. Wiara w siebie, poczucie własnej godności i pełniaświadomości własnych sił - to jego najwybitniejsze cechy charakteru. Maon dobre intencje - ale nieraz jest zbyt rozproszony. Wszystko codotyczy życia

  umysłowego żywo go interesuje; dąży do rozwojuwszechstronnego wykształcenia i wysubtelnienia przez nieustannąaktywność myślową. Umysł jego jest obdarzony własnościami specjalnymi.Potrafi on zajmować się takimi rzeczami, jakie niecierpliwią innych. Mazdolności do układania i rozwiązywania szarad, rebusów, rozstrzyganiazagadkowych problemów, odkrywania tajemnic itp Bardzo wszechstronny wswych zainteresowaniach - robi kilka rzeczy naraz - nieraz też zawódjego jest podwójny. Ta podwójność w życiu człowieka urodzonego dzisiajodgrywa dość dużą rolę i nieraz spotykają go przeżycia podwójnegorodzaju. Kobieta urodzona dzisiaj nieraz ma dwóch mężów lub teżprzeżywa kilka dłuższych związków. Kto urodził się dzisiaj wyróżnia sięswą szeroką wiedzą, wpływami i autorytetem. Jego stanowisko życiowezazwyczaj ustala się w połowie życia - i jest to zazwyczaj jakaś dobrapozycja. Umysł jego wykazuje specjalne uzdolnienie do panowania nadinnymi. Czeka go ewentualność małżeństwa z cudzoziemką. Na ogół wiedziemu się w życiu. Wady. Chętnie pozuje, jest dumny, samowolny izaniedbuje swe obowiązki. Co mu grozi. Ugania się za sensacją, cościągnie na niego poważne przykrości życiowe.

 

 

Imieniny


13 Kwietnia 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Hermenegilda,
Hermenegild, Ida,
Jan, Justyn,
Małgorzata,
Przemysł, Przemysław
Do końca roku zostało 263 dni.Fazy Księżyca: "Trzecia kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Trzecia kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->