Cytat Dnia


świat łamie każdego, ale potem wielu jest silniejszych w miejscu złamania.
Warto przeczytać


1 Września 


OLIWIA 


PAULINA 


29 Listopada 


4 Marca 


 
31 Maja

Dąży on do opanowania samego siebie i przezwyciężenia swych wad.Przyjazny, sympatyczny - pragnie przyjść z pomocą potrzebującym,wspomaga chorych i upośledzonych. Wysoce uzdolniony - posiada wzniosłeideały i chętnie poświęca własne korzyści na ofiarę swym ideałom.Odznacza się swym

  dobrym usposobieniem; jest szlachetny, pomocny,miłosierny, natchniony, dobrze życzący swym bliźnim. Jego zdolnościkrytyczne i porównawcze są rozwinięte niezwykle silnie. Wykazujerównież uzdolnienie w kierunku medycyny. Jest to człowiek obdarzonyniezwykłą energią, a jego kariera życiowa szybko postępuje naprzód.Wiedzie mu się w życiu, a jego przedsięwzięcia i poczynania uwieńcząskutki pomyślne. Zwłaszcza w związku z współdziałaniem z innymi możeosiągnąć powodzenie. Może osiągnąć również wyniesienie dzięki dobremumałżeństwu. Choroby. Organizm człowieka urodzonego dzisiaj niezbyt jestsilny. Jest on zawsze bardzo czynny i z tego powodu może ulecniebezpieczeństwu przepracowania i przemęczenia, a z tego może siępóźniej rozwinąć choroba piersiowa. Powinien unikać niepotrzebnychpodrażnień i niepokojów - inaczej ogarnie go silna nerwowość, któramoże go potem doprowadzić do ogólnego osłabienia i wyczerpania.

 

 

Imieniny


27 Lutego 2020
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Aleksander,
Anastazja,
Auksencjusz,
Gabriel, Gabriela,
Honoryna, Leander,
Leonard, Sierosława
Do końca roku zostało 309 dni.Fazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->