Cytat Dnia


W miłości pragniesz, by Ci wierzono, w przyjaźni by Cię rozumiano.


 
5 Czerwca

Charakter jego jest bardzo obrotny a usposobienie ekscentryczne,Wynalazczy, bystry - wyróżnia się swymi zdolnościami umysłowymi.Inteligentny, aktywny, o usposobieniu niespokojnym, samowolnym -łatwowywołuje nieporozumienia. Jest to człowiek, który może być albojednostką wybitną - albo też

  mniej niż przeciętną. Albo odznaczy sięniezwykle dzięki studiom, pracy umysłowej i dzięki swej wiedzywszechstronnej - albo też będzie prowadzić życie bezładne, pełnezamieszania i chaosu. Zabiera się do wielu rzeczy naraz i często więcejzaczyna, aniżeli może doprowadzić do pomyślnego zakończenia. Nieraz teżzdarza się iż rozpoczęta praca przestaje go interesować i wówczasporzuca ją i zabiera się bez skrupułów do innej roboty. Tak urodzeniludzie odgrywają często pewną rolę w życiu politycznym, artystycznym,dziennikarskim - jako wynalazcy lub literaci. Wady dzisiejszych urodzin- to nieszczerość, a człowiek tak urodzony nieraz mija się z prawdą.Czyni to najczęściej pod wpływem swej wyobraźni, która nie pozwala mudostrzec rzeczy takimi jakie są naprawdę, lecz ukazuje wszystko wróżowym świetle jego pragnień. Miewa on pomysły chaotyczne a jego planyi projekty nie mają dość siły i wskutek tego nie uwieńczy ichpowodzenie. Wykazuje też pewną podwójność charakteru - inny jest wsłowach a inny w uczynkach. Choroby jakie przywiązane są do urodzindzisiejszych - to pewna ewentualność cierpień płucnych, czemu możnaprzeciwdziałać przez ćwiczenia oddechowe i gimnastykę, co wywiera wogóle wielce dobroczynny wpływ na zdrowie osób dziś urodzonych. Trzebarównież dążyć do spokoju i harmonii - gdyż zamieszanie i niepokójpsychiczny ujemnie odbija się na stanie zdrowia i w końcu może sięprzejawiać jako choroba organizmu.

 

 

Imieniny


30 Listopada 2020
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Justyna,
Konstanty, Maura,
Zbysława
Do końca roku zostało 32 dni.Fazy Księżyca: "Pierwsza kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pierwsza kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->