Cytat Dnia


Nigdy nie rezygnuj z marzeń, gdzies, kiedys, jakoś wszystkie sie spełnią.


 
6 Czerwca

Ma doskonałą pamięć. Cokolwiek usłyszy lub przeczyta - zachowuje wpamięci i umie to odpowiednio zużytkować we właściwej porze. Łatwopotrafi dostosowywać się do wszelkich okoliczności. Może być doskonałymajentem lub kupcem. Najchętniej zajmuje takie stanowisko, na którymmoże wykazać się

  swą zręcznością wymowy lub pióra, w przynoszeniunajnowszych wiadomości, przy nauczaniu innych itp. Tak rodzi się wieluwybitnych literatów, dziennikarzy, wydawców i artystów. Jest toczłowiek usposobiony pokojowo i pragnie przyjść innym z pomocą,spełniając uczynki, które posłużą dla ogólnego dobra. Zakres jego pracjest zazwyczaj dość szeroki - nieraz pragnąłby znajdować się w dwóchmiejscach naraz. Jego sposób zachowania się ufny i przyjacielski - zachwilę może się zmienić i stać się zamkniętym w sobie, zwlekającym iosiębłym. Zresztą przeważnie jest w dobrym nastroju i usposobionym jestprzychylnie do innych ludzi. Jest zmysłowy i może podlegać silnymwzruszeniom. Okazuje skłonność do krańcowosci i przebierania miary.Zazwyczaj tak się w życiu składa, że chociaż wiele pracuje - nie osią-ga jednakże przez to wielkich korzyści. Co mu grozi? Że plany, jakieukłada są niedostatecznie obmyślane i nie będą się pomyślnierealizować. Może się również okazać, że prace jakie przedsiębierze -nie są celowe i dlatego też nie osiągnie dzięki nim powodzenia. Czy toz powodu braku zdolności przewidywania, czy też ze względu naokoliczności od niego niezależne - w każdym razie może go spotkaćniepowodzenie, a z jego projektów i zamiarów tylko niewiele dojdzie doskutku.

 

 

Imieniny


4 Lipca 2020
Sobota
Imieniny obchodzą:
Ageusz, Alfred,
Aurelian, Elżbieta,
Innocenty,
Innocenta, Józef,
Julian, Malwina,
Malwin, Odo, Teodor,
Wielisław
Do końca roku zostało 181 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 1 gośćFazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->