Cytat Dnia


Głupi ten, kto głupio robi...
Warto przeczytać


25 Sierpnia 


Waga 


IWONA 


6 Listopada 


Karol 


 
8 Czerwca

Charakter jego jest nieco kobiecy o naturze podwójnej, zmiennej.Obrotność, zdolność dostosowywania się, ruchliwość umysłowa i zręcznośćfizyczna - to jego najcharakterystyczniejsze cechy. Jest to człowiekpracowity, a jego umysł aktywny, subtelny, bystry, szybko pojmującyi... chytry.

  Nadmiar energii intelektualnej jaka go wypełnia - musiznaleźć sobie ujście w życiu. Ożywia go pragnienie rozmaitości iantypatia do powtarzania tych samych rzeczy - dzięki czemu, gdyosiągnie odpowiedni rozwój - może osiągnąć wspaniałe rezultaty w naucedoświadczalnej, literaturze lub sztuce. Potrafi utorować sobie własnądrogę w życiu i osiągnąć swe cele, nakazując innym szacunek. Odznaczasię swymi zdolnościami finansowymi i handlowymi, a w tym kierunku możeosiągnąć powodzenie. Możność działania, okazywania swejprzedsiębiorczości oraz przejawiania swej indywidualności w czyniezawsze sprawia mu przyjemność i daje zadowolenie. Niewątpliwie jest toczłowiek pożyteczny i przyjemny - a jego misją jest uczynienie życiabardziej przyjemnym i interesującym zarówno dla siebie samego jak i dladrugich. Czego strzec się powinien? Łatwo ulega przemęczeniu z powoduswej wrażliwej intelektualnej natury, a także i nadmiernej gorliwości iprzejmowania się wykonywaną pracą. Dziecko dziś urodzone jest wrażliwei delikatne; należy z nim postępować łagodnie. Później, gdy dorośnie,staje się taki człowiek dość samowolnym, pozostając jednakże ustępliwymi dostosowującym się do warunków.

 

 

Imieniny


13 Kwietnia 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Hermenegilda,
Hermenegild, Ida,
Jan, Justyn,
Małgorzata,
Przemysł, Przemysław
Do końca roku zostało 263 dni.Fazy Księżyca: "Trzecia kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Trzecia kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->