Cytat Dnia


Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza.
Warto przeczytać


Waldemar 


15 Października 


Artur 


11 Sierpnia 


ANNA 


 
10 Czerwca

Jest to człowiek towarzyski, dążący do tego, aby sformułować i wyrazićswe poglądy a także wpłynąć na otoczenie. Dzięki temu gorzej się czujew samotności, pragnąłby przeto mieć zawsze kogoś koło siebie. Chciałbyaby jego przyjaciele i krewni dzielili jego zainteresowania - alewewnętrzny niepokój

  jaki go wypełnia daje się nieraz we znaki. Nierazprzeżywa okresy depresji i przygnębienia, to znowu uszczęśliwiony,radosny - pragnąłby świat cały wypełnić swym szczęściem. Lubi uznanie ichciałby zostać ocenionym wedle swej wartości - ale specjalnie jestmiły gdy go ktoś pochwali za jego intelekt. Jest to bowiem człowiekistotnie mądry, wyróżniający się swą bystrością i zdolnościąpojmowania. Ma on dobrą pamięć i łatwo uczy się wszystkiego. Dziękiwielkiej obrotności, wszechstronnym zdolnościom i wymowie - potrafizrobić karierę w każdym zawodzie. Zwłaszcza zdolny jest do handlu i towe wszystkich odmianach. Zawód swój jednakże często zmienia, gdyż jestniezdecydowany i chwiejny. Wadą jego jest, iż wykazuje zbyt mało wiaryw siebie, co może mu zaszkodzić. Często inaczej postępuje, aniżelimyśli - jest skryty i chytry. Jest to natura dość zmysłowa, o pewnychupodobaniach w kierunku religijnym lub mistycznym. Wierzy w sny iwizje, interesuje się życiem duchowym - a w ogóle zaciekawia gowszystko, co jest niezwykłe i dziwaczne. Lubi badania naukowe i nierazprowadzi współpracę z uczonymi. Urodziny dzisiejsze dają przyjaźń osóbwpływowych. Zycie jego wypełnia praca i wysiłki, uwieńczone zazwyczajrezultatami pomyślnymi. Mimo iż czekają go w życiu zadania dość niemiłedo wypełnienia - przyczyni się jednak swą pracą do dobra ogółu iosiągnie uznanie. Czego się strzec winien. Aby jego zamiłowanie dorzeczy dziwacznych i niezwykłych nie zaprowadziło go na toryniebezpieczne.

 

 

Imieniny


22 Stycznia 2021
Piątek
Imieniny obchodzą:
Anastazy, Dobromysł,
Gaudencjusz,
Gaudenty, Marta,
Wincenty
Do końca roku zostało 344 dni.Fazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->