Cytat Dnia


Nikt nie urodził sie na swiat bez płaczu, nikt nie pyta człowieka, czy chce wejść, nikt nie pyta, czy chce wyjść.
Warto przeczytać


Jarek 


ANTONINA 


DIANA 


22 Stycznia 


JUDYTA 


 
15 Czerwca

Jest to zwolennik ideałów, pionier postępu ludzkości. Natura jego jestpracowita i zamknięta w sobie. Jego szczęście polega na rozwojuwewnętrznym i umysłowym. Ma doskonałą pamięć i jest żywą skarbnicąwiadomości, jakie zbierał w swym życiu i podczas studiów. Chętnie sięuczy, lubi studiować i

  przychodzi mu to z łatwością; pożąda wiedzy, ajego zainteresowania są wszechstronne, chociaż dość zmienne.Odpowiednio do swego żywego i wielostronnego temperamentu -poświęca sięnieraz kilku zawodom jednocześnie. Zdarza się również, że zawód swójzmienia i to dość często. Najlepszą karierę zrobi jako pracownikumysłowy - ewentualnie dziennikarz. Może być również doskonałymhandlowcem, urzędnikiem, prawnikiem, nauczycielem, sekretarzem,tłumaczem, agentem, pośrednikiem itp. Ma wielu przyjaciół, którzyjednakże rzadko kiedy są szczerzy i naprawdę mu oddani. Toteż czekajągo z nimi nieporozumienia, dzięki którym może być narażonym na stratymaterialne. Wrogowie - chociaż niezbyt liczni - okażą natomiast wielkąwytrwałość i zaciętość i potrafią mu zaszkodzić. Nieraz okazuje się, żew przedstawicielach płci odmiennej również ma wrogów. Jednakże ichzłośliwości i oszczerstwa nie mogą mu zaszkodzić na stałe i spowodowaćjakieś większe zmiany ujemne. Kobietę dziś urodzoną czeka ewentualnośćdwóch małżeństw lub dłuższych związków. Kto urodził się dnia 16 czerwcaWymowny, dowcipny, lubi wydawać rozkazy i panować nad innymi. Uczucia zintelektem łączą się w jego naturze w jedną harmonijną całość. Posiadadużą intuicję, wyróżnia się swym darem obserwacji a gdy się rozwinieodpowiednio - może stać się prawdziwie natchnionym Wielki dar wymowyłączy się z chęcią mówienia jak najwięcej. Jest niezwykle wrażliwym naopinię. Inteligentny, bystry, dowcipny, impulsywny - lubi wydawaćrozkazy i skłonnym jest do panowania nad innymi. Ambitny - wszystkieswe wysiłki życiowe kieruje na to, aby osiągnąć dobre stanowisko.Wielki zwolennik sztuki - nierzadko sam przejawia zdolności artystycznew jakimś kierunku. Przejawia również zdolności w związku z literaturąoraz przemawianiem publicznym. Wady. Jest zbyt gadatliwy i chytry. Macharakter kłótliwy i skłonnym jest do wywoływania sporów. Jest tonatura samowolna i zacięta, niewiele tylko sympatii odczuwającawzględem innych osób. Nieustępliwy, zazdrosny, mściwy - wskutek tychcech charakteru ściąga na siebie niebezpieczeństwo życiowe.
  Co mugrozi? Odczuwa wielki niepokój wewnętrzny, co doprowadza go nieraz dodrażliwości i nerwowości. O ile nie będzie panować nad swym charakterem- może się stać niezdecydowanym, chwiejnym, niepewnym i powierzchownym.Do czego powinien dążyć? Do rozwinięcia w sobie zdolności koncentracjimyślowej, o ile pragnie zostać naprawdę mądrym człowiekiem. Dzieckodziś urodzone - należy wychowywać starannie, gdyż jego charakter wmłodości jest miękki i poddający się - i wskutek tego może zostaćodpowiednio ukształtowany.

 

 

Imieniny


16 Października 2021
Sobota
Imieniny obchodzą:
Ambroży, Aurelia,
Dionizy, Florentyna,
Galla, Gallina,
Gaweł, Gerard,
Gerarda, Gerhard,
Grzegorz, Radzisław
Do końca roku zostało 77 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 3 gościFazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->