Cytat Dnia


Tylko miłość jest silą, co złagodzić może ból świata.


 
17 Czerwca

Nie potrafi być jednostronnym i dąży zawsze do osiągnięciawykształcenia ogólnego. Niezwykle pojętny i wrażliwy - posiada dużązdolność dostosowania się do ludzi i warunków życiowych. Pragnie onwszystko zobaczyć, wszystkiego doświadczyć i dowiedzieć się owszystkim. Wiadomości zebrane

  potrafi w życiu umiejętnie wykorzystać.Ale trudno mu znaleźć taki pogląd lub taką teorię, która by mogła gozadowolić na stałe. Ciągle nachodzą nań zwątpienia, a myśli jego dążąraz w tym kierunku - to znowu w innym... Zanim zakończył jedną sprawę -już zainteresuje się czymś zupełnie innym, dzięki czemu staje sięniespokojnym, nerwowym i narzeka na brak czasu. Jest to człowiekdwuznaczny, nieraz inny w słowach, a inny w czynach, o naturzepodwójnej, ulegającej częstym zmianom. W sądach swych o innych zarównojak i w swej pracy umysłowej wykazuje często pewną powierzchowność.Zawsze chce być na wysokości zadania, w każdych warunkach i wewszelkich okolicznościach życiowych. A jednak warunki życiowe iotoczenie wywierają nań wpływ silny i nieraz nie może on dać sobie radyw walkach życiowych. Usposobienie jego może być nieco melancholijne,ale mimo to jest on człowiekiem sympatycznym. Najczęściej okazujejakieś zdolności artystyczne zarówno jak i dyplomatyczne. Zręcznym jestbardzo w naśladowaniu innych i pragnąłby na wszystkich wywrzeć jaknajlepsze wrażenie. W miłości nie oczekuje go wiele szczęścia. Typnierozwinięty jest chytry, pretensjonalny, domagając się pomocy ipodtrzymania od swego otoczenia. Dla takiego egoisty najważniejsząrzeczą jest jego własne szczęście, zadowolenie i komfort.

 

 

Imieniny


5 Marca 2021
Piątek
Imieniny obchodzą:
Adrian, Adrianna,
Fryderyk, Jan,
Pakosław, Pakosz,
Wacław, Wacława
Do końca roku zostało 302 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 7 gościFazy Księżyca: "Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między pierwszą kwadrą a pełnią"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->