Cytat Dnia


Szczęście to jest to, czego prawdopodobnie w życiu nie osiągniemy, ale na szukanie go warto poświęcić życie.


 
18 Czerwca

Skrzętnie zbiera swe doświadczenia życiowe a rezultatami swychob-serwacyj i wniosków chętnie dzieli się z innymi. Myśli swe potrafiwyrażać bardzo zręcznie i umie im nadać ładną formę. Bardzo troszczysię o opinię, stara się pozyskać uznanie swego otoczenia i chciałby sięwszystkim

  przypodobać. Chętnie bardzo przemawia na różne tematy idebatuje nad różnorodnymi zagadnieniami, a jego bystra życiowainteligencja znajduje w tym wówczas swe ujście. Potrafi umiejętnieprzedstawiać własne poglądy, oświetlając je przy tym jak najbardziejróżowo - jednakże przedtem pragnąłby poznać również zdanie swegootoczenia. Nie lubi obcować z ludźmi nierozwiniętymi,niewykształconymi, lub małomównymi. Zadaje się z innymi w wypadkachwyjątkowych i chyba tylko po to, aby ich olśnić swą mądrością. Chętnieopowiada dowcipy i wyśmiewa się z innych, a jego zdolnościhumorystyczne są dość duże. Charakter jego jest dość chwiejny i zmienny- ale przy całej swej zmienności - zawsze cechuje go umiłowaniewolności. Pragnie on bo- wiem zawsze działać na swą własną rękę i wedlewłasnego zdania � ale nieraz brak mu koniecznego doświadczenia idostatecznej wiedzy. Wady jego to zbytnia chwiejność, a gdy jestnierozwinięty dostatecznie - przejawia wówczas zbytnią gadatliwość. Wsłowach takiego gaduły trudno jest wówczas doszukać się treści i sensu.Typ nieuświadomiony moralnie - może nawet stać się oszukańczym, apoglądy swe wówczas zmienia odpowiednio do korzyści materialnych.Choroby jakie mu grożą - to dolegliwości płuc, cierpienia nerwowe ichoroby krwi. We wszystkich okazjach życiowych daje sobie umiejętnieradę i przygotowany jest na wszelkie niespodzianki życiowe. W każdejchwili gotów jest do obrony swych interesów.

 

 

Imieniny


19 Kwietnia 2021
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Adolf, Adolfa,
Adolfina, Alf,
Cieszyrad, Czesław,
Czech, Czechasz,
Czechoń, Leon,
Leontyna, Pafnucy,
Tymon, Werner,
Włodzimierz
Do końca roku zostało 257 dni.Fazy Księżyca: "Nów"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Nów"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->