Cytat Dnia


Ważnie, żebyśmy nie oduczyli się zadawać pytań.
Warto przeczytać


NATALIA 


1 Lipca 


Emil 


Jerzy 


27 Sierpnia 


 
19 Czerwca

Usposobienie jego jest szczere i otwarte a umysł uzdolniony niezwykle.Okazuje wszechstronne zainteresowania i ma szerokie poglądy; jest to wogóle człowiek utalentowany. Wprawdzie żyje dużo wzruszeniami a wkierunku materialistycznym okazuje duże zainteresowania, ale jego życiemyślowe

  jest rozwinięte wybitnie. Okazuje przy tym pewne zamiłowanie dożycia wiejskiego i rolnictwa; jest zwolennikiem przyrody i chętniepodziwia jej piękno. Bardzo wrażliwy, pracowity - potrafi umiejętniezastosować swe zdolności w życiu praktycznym i wykorzystać je w pracywytrwałej - dzięki czemu rozwijają się one i potęgują. Jego wytrwałewysiłki zapewnią mu w końcu powodzenie. Odznacza się swym trafnympoglądem na rzeczy i zdrowym rozsądkiem, a jego duże zdolności wkierunku czysto abstrakcyjnym i filozoficznym mogą z niego stworzyćwybitnego uczonego. Do czego powinien dążyć? Dla jego szczęścia iwygody życiowej potrzebnym jest niezbędnie, aby odzwyczaił się od swejnerwowości i oduczył się wpadania w stany rozstroju psychicznego izamieszania - do czego nieraz wykazuje skłonności. Powinien zawszedążyć do panowania nad swymi myślami - zamiast być ich niewolnikiem,unoszonym bezsilnie w różnych kierunkach. Dopiero bowiem wówczas, gdystanie się panem swego życia myślowego - będzie mógł osiągnąć pełnięswego rozwoju i wykorzystać odpowiednio swe wybitne zdolności. Organizmjego jest dość mocny i zdrowy. Chociaż koleje jego losu zazwyczaj sązmienne - czeka go w życiu powodzenie, liczna rodzina i oddaniprzyjaciele.

 

 

Imieniny


17 Stycznia 2022
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Antoni, Jan,
Rościsław
Do końca roku zostało 349 dni.

Gościmy

Odwiedza nas 9 gościFazy Księżyca: "Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między nowiem a pierwszą kwadrą"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->