Cytat Dnia


Najstarszą i najsilniejszą emocją ludzkości jest strach.
Warto przeczytać


17 Stycznia 


CZESŁAWA 


29 Sierpnia 


21 Lutego 


7 Września 


 
21 Czerwca

Lubi polowanie i wszelkie sporty. Potrafi pracować wytrwale - alepodlega również zdenerwowaniu a wówczas staje się niepewny i chwiejny.Przyjazny, uprzejmy, towarzyski, bardzo ruchliwy - lubi zmiany. Szybkowszystko pojmuje - ale na ogól jest dość powierzchowny, co potrafizręcznie maskować. Jest

  bystry i nie pozbawiony chytrości. Lubiintrygować i zawierać sojusze dyplomatyczne. Zwłaszcza gdy chodzi ozdobycie władzy - łączy się z innymi we współpracy. Potrafi niezwykleumiejętnie przekonywać innych o słuszności swego zdania, ale mimo to -nie należy mu wierzyć. Trzeba dodać, że na ogół usposobiony jest dośćpokojowo i ustępliwie, a mimo całą chytrość - dość łatwo jestwyprowadzić go w pole. Interesuje się swym otoczeniem - w ogóle ludziezaciekawiają go w wysokim stopniu. Sam wywiera wpływ przyciągający nainnych - co potrafi odpowiednio wykorzystać. Dobry mówca - interesujesię nauką i sztukami pięknymi. Okazuje zdolności w kierunkuwykonawczym, a posiada również dobrze rozwinięte zdolności naśladowcze.Do czego powinien dążyć? Aby opanować swą żądzę, gdyż okazuje dużązmysłowość. Przez pogłębienie umysłowe może wyzbyć się wad charakteru.Organizm jego jest nerwowy i wrażliwy - toteż winien unikaćprzepracowania. Zbyt mało zwraca uwagę na swe zdrowie; potrzebuje dużosłońca, świeżego powietrza i długiego snu. Urodziny dzisiejszeprzynoszą zazwyczaj możność osiągnięcia dobrego stanowiska, na którymbędzie się cieszyć pewnym uznaniem i wywierać wpływ na ludzi słabszych.

 

 

Imieniny


20 Sierpnia 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Bernard, Jan, Sabin,
Samuel, Samuela,
Sieciech,
Szwieciech,
Świeciech, Sobiesław
Do końca roku zostało 134 dni.Fazy Księżyca: "Nów"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Nów"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.