Cytat Dnia


Życie z drugim człowiekiem polega na tym, że zaczyna się lubić jego dziwactwa.
Warto przeczytać


8 Lutego 


18 Marca 


13 Stycznia 


14 Grudnia 


ELŻBIETA 


 
22 Czerwca

Zdolny, wymowny - potrafi doskonale prowadzić konwersację, popisywaćsię swymi umiejętnościami, olśniewać innych i błyszczeć w świecie. Wtowarzystwie jest bardzo sympatyczny i rozwesela swe otoczenie. Posiadaumiejętność fascynowania innych i przyciągania przyjaciół. Dobry zniego towarzysz,

  kompan, przyjaciel, sąsiad. Lubi jednak występowaćokazale na zewnątrz i wielce jest przywiązany do życia zmysłowego. Gdyjakiś interes nie uda mu się w jednym miejscu - niezwłocznie zaczynacoś innego w drugim - a jego wysiłki najczęściej zostają uwieńczonepowodzeniem. Dość samowolny i uparty - jednocześnie jest bardzowrażliwy, czuły, uczuciowy i zmysłowy. Podpada pod wpływ osób płciodmiennej dzięki swej kochliwości. Jego wrażliwość potęguje się zwiekiem. Wady związane z dzisiejszymi urodzinami - to zbytniazmysłowość. Taki człowiek ugania się za przyjemnościami, co możeprzybrać zbyt duże rozmiary. Poświęca wówczas żądzy użycia na ofiaręzarówno swe szczęście rodzinne jak i sprawy zawodowe. Kobieta dziśurodzona - zazwyczaj również jest zmysłową i kokietuje mężczyzn.Zmienna - pożąda wrażeń i podlega nastrojom. Łatwo jej przychodzizerwanie narzeczeństwa, a swe małżeństwo traktuje dość niedbale. Jestnatomiast silnie przywiązana do dzieci, a w razie separacji z mężem -walczy o nie zaciekle. Dziecko dziś urodzone potrzebuje jak największejopieki moralnej i starannego wychowania. Dzięki jego zdolnościomwysiłki wychowawców wydadzą jak najlepsze rezultaty. Kto urodził siędzisiaj - powinien dążyć do tego, aby opanować swą zmysłowość inadmierną wrażliwość.

 

 

Imieniny


16 Maja 2022
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Honorat,
Jan Nepomucen,
Jędrzej, Szymon,
Trzebomysł, Ubald,
Wieńczysław,
Wiktorian
Do końca roku zostało 230 dni.Fazy Księżyca: "Pierwsza kwadra"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Pierwsza kwadra"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.

-->