Cytat Dnia


Najstarszą i najsilniejszą emocją ludzkości jest strach.
Warto przeczytać


BOżENA 


12 Lutego 


NATALIA 


Zenobiusz 


2 Kwietnia 


 
23 Czerwca

Jest to człowiek sympatyczny, usposobiony pokojowo, zadowolony z siebiei z życia. Jego charakter jest dość równy i wesoły, co zwłaszcza dajesię zaobserwować w wieku starszym. Ma wielki dar spostrzegawczy idzięki dużej intuicji zręcznie odgaduje rzeczy ukryte i niejasne.Subtelny, zmysłowy -

lubi występować publicznie i potrafi fascynowaćtłumy. Usposobienie jego jest czułe i kochające; potrafi się silnieprzywiązywać i wówczas chętnie poświęca się dla osób kochanych. Toteż wmiłości zazwyczaj jest szczęśliwy, a jego małżeństwo zapowiada sięrównież dość Zawód jego jest tego rodzaju, że wymaga odbywania dalszychpodróży. Więzy sympatii łączą go ze społeczeństwem i przywiązany jestzarówno do swego kraju, jak i do krewnych oraz do swego ogniskarodzinnego. Nieraz dłuższy czas przemieszkuje na jednym miejscu, azwłaszcza lubi zamieszkiwać i spacerować nad wodą. Potrafi zręcznieurządzać się w życiu i czyni mądry użytek ze swego majątku, któryzdobywa stopniowo. Toteż najczęściej osiąga dobrobyt. Może się zdarzyć,że pierwsza część jego życia jest mniej pomyślna, zwłaszcza w młodościmogą go oczekiwać przykrości. Jednakże w drugiej połowie życia jegokariera się ustala i potęguje się stopniowo, a on sam czuje się corazlepiej. Wady urodzin dzisiejszych - pewna próżność i lekkomyślność.Człowiek urodzony dzisiaj całkiem niepotrzebnie sądzi ludzi wedle ichwyglądu zewnętrznego.

 

 

Imieniny


20 Sierpnia 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Bernard, Jan, Sabin,
Samuel, Samuela,
Sieciech,
Szwieciech,
Świeciech, Sobiesław
Do końca roku zostało 134 dni.Fazy Księżyca: "Nów"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Nów"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.