Cytat Dnia


Najtrudniejsza rzecz na świecie, to umieć należeć do siebie.
Warto przeczytać


"T" 


29 Stycznia 


10 Sierpnia 


OLIWIA 


18 Czerwca 


 
23 Czerwca

Jest to człowiek sympatyczny, usposobiony pokojowo, zadowolony z siebiei z życia. Jego charakter jest dość równy i wesoły, co zwłaszcza dajesię zaobserwować w wieku starszym. Ma wielki dar spostrzegawczy idzięki dużej intuicji zręcznie odgaduje rzeczy ukryte i niejasne.Subtelny, zmysłowy -

lubi występować publicznie i potrafi fascynowaćtłumy. Usposobienie jego jest czułe i kochające; potrafi się silnieprzywiązywać i wówczas chętnie poświęca się dla osób kochanych. Toteż wmiłości zazwyczaj jest szczęśliwy, a jego małżeństwo zapowiada sięrównież dość Zawód jego jest tego rodzaju, że wymaga odbywania dalszychpodróży. Więzy sympatii łączą go ze społeczeństwem i przywiązany jestzarówno do swego kraju, jak i do krewnych oraz do swego ogniskarodzinnego. Nieraz dłuższy czas przemieszkuje na jednym miejscu, azwłaszcza lubi zamieszkiwać i spacerować nad wodą. Potrafi zręcznieurządzać się w życiu i czyni mądry użytek ze swego majątku, któryzdobywa stopniowo. Toteż najczęściej osiąga dobrobyt. Może się zdarzyć,że pierwsza część jego życia jest mniej pomyślna, zwłaszcza w młodościmogą go oczekiwać przykrości. Jednakże w drugiej połowie życia jegokariera się ustala i potęguje się stopniowo, a on sam czuje się corazlepiej. Wady urodzin dzisiejszych - pewna próżność i lekkomyślność.Człowiek urodzony dzisiaj całkiem niepotrzebnie sądzi ludzi wedle ichwyglądu zewnętrznego.

 

 

Imieniny


9 Grudnia 2018
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Delfina, Joachim,
Joachima, Leokadia,
Loda, Waleria,
Wielisława, Wiesław
Do końca roku zostało 23 dni.Fazy Księżyca: "Między trzecią kwadrą a nowiem"

Fazy Księżyca: Odwiedź stronę projektu

"Między trzecią kwadrą a nowiem"

Powered by Sennik.org.pl 2006 @
Zakaz kopiowania, przetwarzania, modyfikowania i rozpowszechniania tresci zawartych na stronie bez pisemnej zgody ich autora.
Wszelkie grafiki oraz oznaczenia sa wylacznie wlasnoscia Sennik.org.pl
Jesli zdarzy sie sytuacja plagiatu jestesmy gotowi wysunac wnioski prawne w kierunku plagiatora z pelna ich surowoscia.